Naujienų srautas

Veidai2016.05.15 18:42

D. Montvydas: esu pasiruošęs padėti būsimiems Lietuvos atstovams „Eurovizijoje“

Miglė Talalytė, LRT.lt 2016.05.15 18:42

Sekmadienio popietę iš Stokholme vykusio „Eurovizijos“ konkurso į Lietuvą sugrįžo mūsų šalies atstovas Donatas Montvydas. Jis šeštadienio vakarą vykusiame konkurse surinko du šimtus balų ir užėmė 9 vietą iš 26.

„Visą laiką siekėme atsidurti top 10. Todėl dabar labai džiaugiuosi garbinga vieta. O finalininkų pasirodymai buvo aukščiausios kokybės“, – kalbėjo D. Montvydas iškart po rezultatų paskelbimo.

Atlikėjui ukrainietės pergalė buvo kiek netikėta, nes kurį laiką atrodė, kad australė iš pirmosios vietos rezultatų lentelėje nebepasitrauks. „Man australė buvo numeris vienas. Tačiau galiu pasakyti, kad Jamala savo pasirodymo kokybe nalabai kuo jai nusileido“, – teigė dainininkas.

„Ar Lietuva laiminga“, – tokiu klausimu į pasitinkančius žiniasklaidos atstovus, gerbėjus ir šeimos narius Vilniaus oro uoste kreipėsi D. Montvydas.

Aplodismentų sulaukęs dainininkas pats patikino esantis labai laimingas dėl savo pasirodymo, nes jam pavyko įgyvendinti tai, ką norėjo.

„Turėjau puikią komandą, kurios nariai yra dirbę su pasaulinėmis žvaigždėmis. Manau, kad šou versle gera komanda yra sėkmės pagrindas. Šis dalyvavimas „Eurovizijoje“  įkvepia savimi pasitikėti ir pakelti galvą aukštai. Užsitarnavau valstybės ir muzikos profesionalų pagarbą ir tai man yra labai svarbu. Tai – pats didžiausias įvertinimas“, – teigė puikiai nusiteikęs atlikėjas.

Atlikėjas tikino, kad jei per artimiausius penkerius metus jo rankose neatsiras pasaulinis muzikos apdovanojimas, jis važiuos į „Euroviziją“ dar kartą. „Manau, kad ten turi važiuoti scenos profesionalas, turintis patirtį, nebent tai yra išskirtinis fenomenalus atvejis, genialus talentas. Šaliai atstovauti turi geriausias. Jei turėsiu dainą, ir nebūsiu pelnęs „Grammy“, mano dalyvavimas bus neišvengiamas“, – pabrėžė jis.

Pasirašydamas ant tradicinės vėliavos, kurioje yra prieš tai „Eurovizijoje“ dalyvavusių Lietuvos atstovų parašai, D. Montvydas tikino, kad svarbiausia šiame konkurse yra atstovavimas savo šaliai, todėl jis yra pasiruošęs padėti būsimiems Lietuvos atstovams ir netgi pasidalinti savo komanda.

Taip pat jis papasakojo apie artimiausius savo planus: „Spalio mėnesį vyks mano koncertinis turas penkiose didžiausiose Lietuvos arenose. Festivaliai yra puiku, tačiau už mano koncertus man nėra nieko brangiau, todėl, kad į juos renkasi žmonės, norintys paklausyti tavęs ir žinantys tavo dainas. Būdamas „Eurovizijoje“, sudainavęs kartą, nori sudainuoti dar penkiolika sykių ir niekas ten neleidžia“, – sakė jis.

Atlikėjas neslėpė džiaugsmo ir dėl sulaukto milžiniško populiarumo BBC Eurovision paskyroje. „Tai yra BBC ir tai daug ką pasako. Šiemet jutome didžiulį palaikymą iš užsienio, kokio niekada neturėjome. Šiemet sulaukiau didžiulio gerbėjų palaikymo iš įvairių tinklaraščių, laidų, BBC ir pan. Tas palaikymas duoda rezultatų. Be to, džiaugiuosi, kad visai atsitiktinai „suveikė“ mano „lamos“ plaukai“, – teigė dainininkas.

Po dviejų savaičių D. Montvydas ketina vėl grįžti į Stokholmą, kur bus filmuojamas jo dainos vaizdo klipas.

Akimirkos iš D. Montvydo sutiktuvių oro uoste – nuotraukų galerijoje.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi