Veidai

2016.05.15 17:53

A. Giržadas: tai – aukščiausias šalies rezultatas po daugelio metų

LRT.lt2016.05.15 17:53

Po „Eurovizijos“ finalo, kuriame Lietuvai atstovaujantis Donatas Montvydas iškovojo 9-ą vietą, jis atviravo jautęs aršią konkurenciją ir į TOP 5 nepretendavęs. Lietuvos delegacijos „Eurovizijoje“ vadovas Audrius Giržadas džiaugiasi, kad tai buvo aukščiausias šalies rezultatas po daugelio metų.

„Mūsų galvose visada buvo TOP 10. Kas patenka į TOP 5, mes matėme: labai ryškiai išsiskyrė Rusija ir Ukraina, Australija. Tos didžiosios valstybės ir jų politiniai dalykai labai jaučiasi ir su jomis labai sunku konkuruoti“, – po konkurso sakė D. Montvydas.

Pasak atlikėjo, jis jau buvo patikėjęs, kad laimės Australijos atstovė, tačiau pabrėžė, kad ukrainietė Jamala yra ne ką mažiau verta pirmosios vietos.

Apie 2017-ųjų „Euroviziją“ lietuvis nebuvo linkęs kalbėti: „Aš dar noriu pasidžiaugti „Eurovizija“ šįvakar su savo bičiuliais, delegacija, kolegomis. Manau, kad naktį nemiegosime, nes 8 ryto išskrendame.“

Atlikėjas atskleidė, kad į Stokholmą grįš jau po 2 savaičių – tada filmuos naują vaizdo klipą. 

„Aš labai džiaugiuos garbinga vieta – TOP 10. Aš laimingas“, – šypsojosi lietuvis. 

Daugiau – įraše.  

Lietuvos delegacijos „Eurovizijoje“ vadovas, LRT TELEVIZIJOS vyriausiasis prodiuseris A. Giržadas pabrėžė, kad tai buvo aukščiausias šalies rezultatas po daugelio metų.

„Prisiminkime, kada Lietuva paskutinį karta buvo dešimtuke? Tuomet, kai „LT United“ užėmė šeštą vietą, kai buvo kita vertinimo sistema ir dalyvavo  daug mažiau šalių. Taigi aš manau, kad šis rezultatas po daugelio metų yra aukščiausias, ir tai galima vertinti tik labai teigiamai“, – sako A. Giržadas.

2012 m.  D. Montvydas „Eurovizijos“ finale užėmė 14-ąją vietą.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt