Veidai

2016.05.14 09:47

Prieš „Eurovizijos“ finalą Lietuvos ambasadorius džiaugiasi entuziazmo banga

BNS2016.05.14 09:47

Švedijos sostinėje Stokholme šeštadienį vyks Eurovizijos dainų konkurso finalas, kuriame pasirodys ir Lietuvos atstovas Donatas Motvydas.

D. Montvydas dainą „I`ve Been Waiting For This Night“ atliks šešioliktas, dėl geriausios dainos titulo finale varžysis 26 atlikėjai.

Lietuvos ambasadorius Švedijoje Eitvydas Bajarūnas BNS sakė artėjant konkursui jaučiantis „entuziazmo bangą“. Pasak diplomato, Lietuvos atstovą Švedijoje aktyviai palaiko čia gyvenantys lietuviai, kuriuos įkvėpė atlikėjo pozityvus nusiteikimas.

„Mačiau daug lietuvių, kurie labai entuziastingai rinkosi į susitikimus. Kai atlikėjas atvyksta su tokiu pozityviu užtaisu ir komunikuoja, kad esam tikrai ne blogesni už kitus, turime gerus šansus – aš manau, kad ta žinia yra lietuvių pagauta“, – sakė ambasadorius.

Jis sakė pastebintis, kad Švedijoje gyvenantys lietuviai aktyviai komunikuoja ir dalinasi įspūdžiais apie D. Montyvo pasirodymą, ragina balsuoti už jį.

„Matau entuziazmo bangą. Nežinau, kuo ji išvirs, gal į labai daug švediškų balsų?“ – svarstė E. Bajarūnas.

Jis teigė, kad per D. Montvydo pasirodymą pusfinalyje „Globe“ arenoje buvo galima matyti daug Lietuvos vėliavų. Ambasadorius neabejojo, kad į finalą susirinks dar gausesnis atlikėją palaikančių tautiečių būrys.

D. Montvydas, prisistatantis Donny Montell scenos vardu, 2012 metais jau atstovavo Lietuvai „Eurovizijoje“, vykusioje Azerbaidžano sostinėje Baku. Tuomet jis pateko į finalą ir užėmė 14 vietą.

Pernai Lietuvos atstovai Monikos Linkytės ir Vaido Baumilos duetas „Eurovizijos“  dainų konkurse užėmė 18 vietą.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt