Veidai

2016.05.11 09:59

V. ir D. Montvydus sužavėjo Švedijos vaikai

Jau daugiau nei savaitę Lietuvos atstovas „Eurovizijoje“ Donatas Montvydas gyvena Stokholmo ritmu. Šio pirmadienio vakarą prie jo prisijungė ir žmona Veronika su pustrečių metų dukrele Adele, su kuriomis atlikėjas ir praleido laisvesnę dieną.

„Stokholme [lankausi] pirmą kartą, bet man labai patinka. Labai gražus miestas, architektūra. Labai atviri vaikai. Man, kaip mamai, tai – aktualu. Jie charizmatiški, nebijo prieiti, iškart galvoju apie savo vaiką ir norėčiau, kad ji neprarastų to atvirumo. Tai yra šalis, kur norėtųsi, kad vaikas augtų“, – savo įspūdžiais dalijosi V. Montvydienė.

Tam, kad Adelė pasijustų lyg tikrame pasakų pasaulyje, šeima apsilankė rašytojos Astridos Lindgren muziejuje. Čia traukinuku keliavo per švedų autorės sukurtų personažų pasakų karalystę – A. Lindgren pasakų fragmentai nukelia į Pepės Ilgakojinės pasaulį, leidžia pabūti Ronja ar prisiminti Karlsoną.

„Šiandien yra mūsų dukrytės diena. Norisi kompensuoti visą tą laiką, kai nebuvome drauge. O tuo pačiu ir pasikraunu energijos prieš pasirodymą. Ta energija man būtina“, – tikino D. Montvydas.

Kaip atrodė laisva atlikėjo šeimos diena – video reportaže.