Naujienų srautas

Veidai2016.05.13 00:29

Dvyniai šefai savo panašumą išnaudoja rinkodaros tikslais

Broliai dvyniai Stefanas ir Kristofas Boxy – vieni garsiausių virtuvės šefų Belgijoje. Jie turi įkūrę „keiteringo“ įmonę, leidžia kulinarines knygas ir netgi veda televizijos laidą. Tai, kad yra labai panašūs, jie puikiai išnaudoja rinkodaros tikslais.

Skrudintas omaras, šukutės su čiobrelių sviestu – garsiausių šefų kurtais gurmaniškais patiekalais galite mėgautis savo jaukiuose namuose. Kristofas ir Stefanas Boxy valdo prabangiausią Belgijoje maisto tiekimo įmonę. Broliai nuo vaikystės drauge sukosi prie viryklės ir vienas kitą puikiai papildo. Du virtuvės šefai bendrai kuria patiekalus. Juk jie – identiški dvyniai.

Rinkodaros prasme tai tikra svajonė: du už vieno kainą. K. ir S. Boxy gimė 1961-aisiais ir nuo pat gimimo yra neišskiriami. Net ir aistrą gaminti maistą jie atrado drauge.

„Normalūs žmonės žaidžia kortomis, „Lego“, su kareivėliais, o mes žaidėme su puodais. Smėlio dėžėje su virtuviniais puodais“, – prisimena Kristofas.

Pirmąjį restoraną jie atidarė būdami 21-erių ir kaip reikiant nusvilo. Daugeliui jų restoranas buvo per brangus ir per daug neįprastas. Klientų buvo mažai. Tačiau dvyniai laikėsi išvien ir nepasidavė. Už jų atkaklumą buvo atlyginta viena „Michelin“ žvaigždute.

Tačiau jau daug metų, kai jie atsisakė restorano ir ėmėsi „keiteringo“ (išvažiuojamųjų banketų) verslo.

Plačiau – LRT KULTŪROS laidos „Euromaxx“ reportaže.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi