Veidai

2016.05.10 17:43

D. Montvydas su šeima – A. Lindgren pasakų takais

Trečiadienį D. Montvydo laukia viena svarbiausių dienų „Eurovizijoje“, tačiau prieš generalinę repeticiją atlikėjas skyrė laiko šeimai, pirmadienį atvykusiai jo palaikyti į Švediją.

Dainininko žmona Veronika Montvydienė Stokholme – pirmą kartą. Moteris sako, kad kol kas miestas jai labai patinka. „Daug įspūdžių, gražus miestas, graži architektūra. Labai atviri vaikai (man, kaip mamai, tai aktualu), charizmatiški, nebijo prieiti, iš karto galvoju apie savo vaiką, kad jis nepamestų atvirumo, atviro požiūrio į pasaulį“, – kalbėjo V. Montvydienė.

Ryte šeima nutarė patraukti į vieną įdomiausių vietų vaikams Europoje – Astridos Lindgren muziejų. „Šiandien – mūsų dukrytės diena. Nusprendėme važiuoti papramogauti ir kartu praleisti laiką, nes savaitę nesimatėme. Kompensuoju laiką bei pasikraunu energijos, kuri man būtina“, – sakė dainininkas. Čia yra net keletas zonų: žaidimai, kelionė pasakomis, Karlsono kavinė ir knygynas.

Žaidimų salėje pastatyti įvairiausių švediškų pasakų herojų namukai, tarp jų – Petsono ir Finduso, Pepės Ilgakojinės bei Karlsono stogas. Visur – „tikri“ herojų indai, išmėtyti drabužiai, batai ir net rankinės, kuriomis galima ne tik grožėtis, bet ir pasipuošti.

Įstabiausias dalykas – tai pasakų traukinys, kuris veža per visas Astridos Lindgren pasakas. Traukinys veža bėgiais, o vėliau nejučiomis ima sklandyti po pasakiškas vietas. Važiuojantieji pasakų traukinuku lekia virš Stokholmo stogų, užsuka į mišką, kur gyvena Ronja ir jos plėšikai. Kelionė baigiasi stebuklų šalyje Nangijaloje, kur gyvena Broliai Liūtaširdžiai.

Čia atlikėjas su žmona bei dukrele ne tik smagiai leido laiką, bet ir sutiko būrį „Eurovizijos“ gerbėjų. Vaikai, supratę, kad atlikėjas – iš „Eurovizijos“, ne tik netruko prisistatyti, bet ir kalbino sklandžia anglų kalba bei prašė nusifotografuoti. D. Montvydas paprašytas padainuoti, parodė jiems savo klipą telefone. Mažieji gerbėjai pažadėjo balsuoti antrajame pusfinalyje.