Veidai

2016.05.09 19:38

Į „Euroviziją“ atvyksta J. Timberlake`as

LRT.lt2016.05.09 19:38

Pirmą kartą istorijoje į „Eurovizijos“ sceną žengs pasaulinio masto žvaigždė, nedalyvaujanti konkurse. Tai – Justinas Timberlake`as, praneša Eurovision.tv.

Jis „Eurovizijos“ scenoje atliks savo naują dainą „Can't Stop The Feeling“. 

„Esame labai laimingi, kad Justinas Timberlake`as su grupe atliks savo naują kūrinį. Ypač mus džiugina tai, kad prie jo dainos kūrybos prisidėjo švedų kompozitoriai Maxas Martinas ir Schellbackas“, – sako vienas „Eurovizijos“ rengėjų Svenas Stojanovicius. 

Jam antrino ir vyriausiasis konkurso prodiuseris Martinas Österdahlas: „Didžiuojamės galėdami priimti vieną didžiausių pasaulio žvaigždžių. Tai yra garbė ir įkvėpimas mums visiems.“

Muzikantas ir aktorius J. Timberlake`as yra laimėjęs devynis „Grammy“ ir keturis „Emmy“ apdovanojimus. Jo hitai „Cry Me A River“, „SexyBack“ ir „Mirrors“ skambėjo ne viename filme. Dabar jis visai Europai pasirodys didžiojo „Eurovizijos“ finalo metu – gegužės 14 d., šeštadienį.

„Eurovizijos“ konkursą tiesiogiai transliuos LRT TELEVIZIJA ir portalas LRT.lt, tačiau J. Timberlake`ą išvysti galima bus tik per kanalą LRT KULTŪRA, kuris transliuos  ir reklamines pertraukas, užpildančias eterį tarp pasirodymų.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.