Veidai

2016.05.08 22:50

D. Montvydas ant raudonojo „Eurovizijos“ kilimo: jums reikia tiesiog mėgautis

LRT.lt2016.05.08 22:50

Praūžė 2016-ųjų Europos dainų konkurso atidarymo ceremonija. „Eurovizijos“ šventės atidarymo metu visi atlikėjai žengė raudonuoju kilimu.

Raudonuoju kilimu šiųmetinio konkurso dalyviai ir delegacijų vadovai žengti pradėjo 19 val. vietos laiku (Lietuvoje – 20 val.). Ceremoniją pradėjo konkurso vedėjai – praeitų metų nugalėtojas Mansas Zelmerlowas ir žinoma Švedijos televizijos laidų vedėja, komikė ir šokėja Petra Mede.

Renginio vedėjai Donny Montell įvardijo kaip labai garsų Lietuvos atlikėją ir šokėją bei krepšinio megėją. D. Montvydas raudonuoju kilimu ėjo ilgai, vis sustodamas atsakyti į žurnalistų klausimus.

„Aš puikiai jaučiuosi, dalinu interviu, matau daug susirinkusių lietuvių. Pasitikiu savimi, konkurencijos nejaučiu. Mėgaujuosi, fotografuojuosi, bendrauju – toks raudonojo kilimo tikslas“, – sakė D. Montvydas.

Jo pasirodymo laukiantiems lietuviams atlikėjas palinkėjo, kad jie palaikytų Lietuvos delegaciją ir jį patį ir mėgautųsi. „Man tai labai svarbu. Manau, kad dabar neverta skirti laiko ir galvoti, kaip galėtų ar negalėtų būti – aš jus galiu patikinti – dirbau kiekvieną dieną pusantrų metų ruošdamasis savo pasirodymui ir jis tikrai yra toks, kokį aš įsivaizdavau“, – kalbėjo atlikėjas.

Jis patikino, kad juo reikia pasitikėti: „Aš jau 12 metų scenoje ir žinau, ką darau.“ 

„Jums reikia tiesiog mėgautis, nes muzika turi jaudinti – mes neturime nervintis, ar užimsime kažką, ar ne – mėgaukitės“, – nueidamas raudonuoju kilimu sakė D. Montvydas.

94 m ilgio raudonasis kilimas vedė į Rotušę, kur vakaro svečius pasitiko Stokholmo merė Karin Wanngard, vienas svarbiausių „Eurovizijos“ rengėjų Jonas Ola Sandas bei vyriausiasis konkurso prodiuseris Martinas Osterdahlas. 

Spaudos atstovai buvo pakviesti į šventę Euroklube, kur po oficialiosios dalies miesto Rotušėje prisijungė ir delegacijos su atlikėjais.