Naujienų srautas

Veidai2016.05.08 18:14

D. Montvydas apsisprendė dėl sceninio įvaizdžio „Eurovizijoje“

Antroji repeticija „Eurovizijoje“ Donatui Montvydui paliko išties puikų įspūdį. „Man buvo gera repetuoti, nes jaučiu, kad Stokholmo sceną jau prisijaukinau, ir to užtenka, kad per televiziją jau galėtum skleisti šilumą ir meilę,“ – tikino atlikėjas. Be to, jis pagaliau apsisprendė ir dėl sceninių rūbų.  

Net dvidešimt komplektų rūbų, sukrautų į du lagaminus į Stokholmą atsivežęs Lietuvos atstovas „Eurovizijoje“ D. Montvydas ilgą laiką svarstė, kokius drabužius pasirinkti pusfinaliui. Panašu, kad per antrąją repeticiją net kelis kartus persirengęs atlikėjas pagaliau apsisprendė dėl savo sceninio įvaizdžio: rinksis baltą odinį švarką ir juodas kelnes, o plaukus greičiausiai paliks natūraliai garbanotus.

Pamatęs vaizdą peržiūrų kambaryje, atlikėjas liko labai patenkintas. Tam pritarė ir jo kūrybinė komanda, kurią sudaro Sacha Jean-Baptiste, Beatrice Robertsson ir Jonas Thanderis, dirbęs su Taylor Swift bei Ariana Grande.  

„Vaizdas buvo puikus, aš esu labai patenkintas ir laimingas. Manau, kad tokiu pasirodymu jau dabar didžiuotųsi visa Lietuva, o pusfinalyje bus dar geriau. Manau, pagal garso kokybę mes esame mažiausiai dešimtuke. Po šios repeticijos prisiminiau legendinę Michaelio Jordano frazę „we are back in the game“, – kalbėjo puikiai nusiteikęs dainininkas.

Tiesa, repeticijos metu neišvengta nedidelių nesklandumų – per pirmąjį šuolį buvo netikėtai įjungti dūmai ir atlikėjas nusileido nesėkmingai – slystelejo, tačiau traumos nepatyrė

Scenoje kelis kartus atlikęs savo dainą, kartu su komanda ėmėsi garso bei vaizdo derinimo darbų.

Šį kartą ne tik D. Montvydas, bet ir pritariančiosios vokalistės vilkėjo sceninius rūbus. Tiesa, pritariančiųjų merginų žiūrovai nematys.Tiesa, dainininkas, ieškodamas tinkamiausio sceninio įvaizdžio varianto, repeticijos metu net kelis kartus pakeitė savo kostiumą.

Dar prieš lipdamas į sceną, oficialiai „Eurovizijos“ interneto svetainei D. Montvydas sakė, kad jam labai svarbu sukurti nepriekaištingą pasirodymą. „Po pirmosios repeticijos pamatėme, kad kai kurios pasirodymo detalės mūsų netenkina. Gali būti, kad ir po šiandienos repeticijos dar bus vietų, kurias reikės koreguoti. Tačiau galiausiai pasirodymas vis tiek turės būti tobulas. Aš esu perfekcionistas“, – kalbėjo D. Montvydas.

Po repeticijos kalbinta su D. Montvydu dirbanti B. Robertsson tikino, kad viskas šįkart sekėsi kur kas sklandžiau, nei pirmąjį kartą. Pats dainininkas taip pat buvo labiau patenkintas savo antrąja repeticija.

„Esu labai laimingas, pasirodymas jau atrodo kitaip, vėl savimi pasitikiu. Esu tikras, kad padariau viską, ką turėjau padaryti, šį kartą viskas buvo kitaip, atėjęs į peržiūrų kambarį pamačiau tai, ką ir tikėjausi pamatyti", – tikino atikėjas.

Kita kūrybinės komandos narė – S. Jean-Baptiste – vis dar turėjo smulkių pastabų techninei komandai. Režisierė scenoje matomus žalius tonus prašė pakeisti turkio spalva, kuri pasirodymui turėtų suteikti daugiau šiuolaikiškumo ir klubinės nuotaikos.

Iškart po repeticijos surengtoje spaudos konferencijoje atlikėjas atsakinėjo į žiniasklaidos klausimus.

„Turi mėgautis tuo, ką darai – tai svarbiausias dalykas. Jei jauti baimę, negali išreikšti savęs 100 proc. Jei judėdamas scenoje aš kažko bijočiau, tai blokuotų tiek mano judesius, tiek mano balsą. Kiekvieną kartą lipdamas į sceną sakau sau, kad turiu mėgautis tuo, ką darau, nes žmonės tai jaučia. Tačiau kai arena tokia didelė ir joje pilna žmonių – patikėkite, kartais jaučiu baimę", – atviravo dainininkas.

Paklaustas apie išvaizdos ir gyvenimo pokyčius, įvykusius nuo pirmojo D. Montvydo pasirodymo „Eurovizijoje" Azerbaidžane, atlikėjas nestokojo humoro. „Pirmiausia – aš tapau šviesiaplaukis. Kai žiūriu senus įrašus, matau berniuką, o dabar esu vyras, tėvas, užaugau kaip artistas. Tokia patirtis man leidžia nebijoti, o mėgautis tuo, ką darau. Atvykau čia ir mėgaujuosi: pasirodymais, interviu, pokalbiu su jumis“, – kalbėjo Lietuvos atstovas.

Komandą D. Montvydas tikino formuojantis pagal darbo etikos principus. Spaudos konferencijos metu jis nepraleido progos padėkoti savo komandai ir pasidžiaugti darbu su jais. „Myliu jus“, – sakė D. Montell.

Paklaustas, kas jam, kaip artistui, yra svarbiausia, D. Montvydas tikino, jog tai – aukšta darbo kokybė. „Turi įgauti auditorijos pagarbą, kokybė yra pirmas dalykas.  Noriu viską padaryti kokybiškai, kad žmonės mane prisimintų. Pastebėjau, kad po 2012 metų kai kurie mane prisimena, ir tai puiku, tiesiog noriu būti prisimenamas", – sakė jis.

Paklaustas, ką veiks laisvalaikiu, D. Montvydas tikino, jog leis sau kiek pailsėti. „Susikoncentruosiu, nueisiu į miestą, pailsėsiu. Be to, reikia atsakingai saugoti sveikatą – čia gana vėjuota“, – sakė jis.

Atvažiavęs į areną, D. Montvydas su delegacija praėjo patikrą, kuri šiemet sustiprinta dėl galimos terorizmo grėsmės.

Asmenys, neturintys akreditacijų, patekti į pastatą negali – norint įžengti į užkulisius, reikalingos specialios akreditacijos, kurias visuose etapuose delegacijoms reikia rodyti iš naujo.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi