Veidai

2016.05.10 11:42

Gruzijos atstovai: „Eurovizija“ šlovės mums neatnešė

„Eurovizija“ populiarumo mums neatnešė, nes mūsų muzikos gerbėjai mus žinojo ir anksčiau. Taip, kai kurie žmonės atpažįsta mus gatvėje, bet tai nereiškia, kad pripažįsta mūsų muziką“, – sako Gruzijos atstovas „Eurovizijoje“, grupės „Young Georgian Lolitaz“ vokalistas Nika Kocharovas.

Grupė pasirinko įdomų sceninį sprendimą: kartais ekrane vaizduojami keturi solisto atvaizdai, kurie suskaldomi į kelias dalis, o jose – likę grupės nariai. „Nusprendėme rinktis psichodelinę temą, turime veidrodžio ir kaleidoskopo efektą“, – pasakojo N. Kocharovas.

Įdomu, kad šį pasirodymą, kaip ir Lietuvos atstovo, režisuoja Sacha Jeanas-Baptiste. Be to, gruzinai taip pat pasirodys antrajame pusfinalyje, o šeštadienį, kaip ir Donato Montvydo, jų laukia antroji repeticija.

„Tikimės, kad pastabos, kurias išsakėme per pirmąją repeticiją, bus išgirstos“, – sakė jie. Nors indie, elektroninės ir alternatyvaus roko muzikos stilių mišinį atliekančių Gruzijos atstovų šansai vertinami gana skeptiškai, grupė bei vokalistas, regis, dėl to nesijaudina. „Mes nesistengiame kažkam įtikti, tiesiog darome tai, kas yra mūsų, ir tikimės geriausio“, – kalba dainininkas.

Būti „Eurovizijos“ scenoje vyrukai tikina niekada nesvajoję. Paklaustas apie konkurentų atliekamą muziką, N. Kocharovas diplomatiškai išsisuka: „Kiekviena muzika turi savo motyvą ir yra savaip žavi“.

N. Kocharovo žodžiais, „Eurovizija“ – puikus konkursas, kuriame sutinki daugybę naujų žmonių. „Didžiausias malonumas „Eurovizijos“ scenoje man – dainavimas, vaikinai groja. Mes tiesiog linksminamės“, – kalbėjo jis.

Gruzijoje buvo rengiamos net kelios „Eurovizijos“ atrankos: pirmojoje buvo renkami šalies atstovai, o antrojoje išrinktas kūrinys. Dainą „Midnight Gold“, kurią sukūrė kompozitorius Kote Kalandadze, specialiai sudaryta komisija ir televizijos žiūrovai rinkosi iš penkių kūrinių.

„Dirbome visą laiką, atrodo, tarsi nedarėme labai daug, tačiau, kai pažiūriu atgal, pasiruošimas užtruko beveik 8 mėnesius“, – prisimena pašnekovas.

Gruzijoje šis kolektyvas itin garsus ir čia gyvuoja jau 15 metų. Grupę sudaro N. Kocharovas, Gia Iashvili, Nickas Davitashvili ir Dima Oganesianas.

Grupės pavadinimas „Young Georgian Lolitaz“ buvo sugalvotas siekiant pašiepti populiarius erotinius tinklalapius. 2007 metais kolektyvas pasirodė Lietuvoje vykusiame renginyje „Be2gether“.

Įvertinkite Gruzijos atstovų dainą: