Veidai

2021.03.05 16:48

Įtampa auga: paviešinto garsiojo interviu ištraukose Markle džiaugiasi pagaliau atgavusi laisvę rinktis

LRT.lt2021.03.05 16:48

Artėjant dienai, kai eteryje bus parodytas princo Harry ir Meghan Markle interviu su Oprah Winfrey, CBS paviešinama vis naujų pokalbio ištraukų. Naujausiose – M. Markle svarstymai, kad tik dabar atgavo privilegiją rinktis pati.

Naujausiose CBS paviešintose interviu ištraukose JAV pokalbių šou vedėja O. Winfrey prisimena, kad prieš M. Markle ir Harry vestuves 2018-aisiais ji taip pat norėjo tada dar tik būsimos hercogienės interviu, tačiau ši atsisakė. „Pamenu tą pokalbį. Negalėjau duoti interviu, negalėjau net kalbėtis su jumis apie tai asmeniškai“, – prisiminė M. Markle. Ji sakė, kad dabar daug kas pasikeitė – ji sukaupė nemažai gyvenimo patirties, o galiausiai gavo teisę spręsti pati.

„Tada negalėjau sutikti ir tai nebuvo mano sprendimas. Būdama žmogus, kuris ilgą laiką buvo nepriklausomas, patekau į sistemą, kurioje viskas yra visai ne taip, kaip daugelis įsivaizduoja. Dabar jaučiuosi laisva, turėdama teisę ir privilegiją pasirinkti pati, kalbėti už save“, – teigė hercogienė.

Sasekso kunigaikštis ir kunigaikštienė prieš metus supurtė britų monarchiją atsitraukę nuo svarbiausių karališkosios šeimos narių pareigų. Sutuoktiniai pradėjo naują gyvenimą už Atlanto, apimantį kelias komercines įmones, ir įsikūrė Kalifornijoje.

Anksčiau paviešintose pokalbio ištraukose – ir princo Harry nuogąstavimai, jog „istorija kartojasi“ ir jautrūs prisiminimai apie 1997-ųjų rugpjūtį žuvusią motiną, princesę Dianą. „Sunku net įsivaizduoti, ką nusprendusi atsitraukti, ji turėjo iškęsti viena“, – prisipažino jis.

Aistras pastaruoju metu kelia ir poros santykiai su karališkąja šeima, ir Kensingtono rūmuose su M. Markle dirbusio personalo pareiškimai leidiniui „Time“, esą ji nepagarbiai elgėsi su darbuotojais.

Pati M. Markle neigia kaltinimus, o paviešintose interviu su Oprah Winfrey ištraukose ji teigia, kad Bakingamo rūmai „leidžia toliau gyvuoti melui“. M. Markle ir princo Harry atstovas teigė, kad kaltinimai yra tiesiog bandymas sumenkinti porą prieš pasirodant jų ir Oprah Winfrey interviu: „Kunigaikštienę nuliūdino šis naujausias išpuolis prieš jos reputaciją, ypač kaip žmogų, kuris pats buvo ujimo taikinys. Ji pasiryžusi tęsti savo darbą dėl užuojautos skatinimo visame pasaulyje ir toliau sieks rodyti pavyzdį darydama gerus darbus.“

Sutuoktiniai taip pat sakė, kad minėtu laikraščiu prieš jų interviu televizijai naudojamasi „visiškai melagingam įvykių vaizdavimui parduoti“.

Atsakydami Bakingamo rūmai pateikė pranešimą, jog yra susirūpinę dėl tokių kaltinimų, tad bus pasistengta visas aplinkybes išsiaiškinti, taip pat bus pasikalbėta su esamais ir buvusiais darbuotojais. „Rūmuose jau daugelį metų laikomasi oraus darbo politikos, tad patyčios ir įžeidinėjimai darbo vietoje netoleruojami“, – rašoma pranešime.

Parodytose O. Winfrey ir princo Harry bei jo sutuoktinės interviu ištraukose – skambus M. Markle pareiškimas, apie tai, kad Bakingamo rūmai „leidžia toliau gyvuoti melui“ apie ją ir jos vyrą – naujausia salvė vis tulžingesniame britų karališkosios šeimos ir JAV įsikūrusios poros viešųjų ryšių mūšyje.

Interviu O. Winfrey – venai ryškiausių JAV televizijos žvaigždžių – Amerikoje turi būti parodytas sekmadienį, o Didžiojoje Britanijoje – pirmadienį.

Populiariausi