Veidai

2021.03.05 21:00

47-ąjį gimtadienį mininti išskirtinių bruožų Eva Mendes šiuo metu visą dėmesį skiria dukroms

LRT TELEVIZIJOS laida „Labas rytas, Lietuva“, LRT.lt2021.03.05 21:00

Kovo 5-ąją 47-ąjį gimtadienį švenčia JAV aktorė, verslininkė Eva Mendes. Oficialiai karjerą Holivude E. Mendes baigė 2014 m., šiuo metu ji visą dėmesį skiria dviem savo ir garsaus aktoriaus Ryano Goslingo dukroms.

Išskirtinių bruožų ir gabumų aktorė E. Mendes šiuo metu visą savo laiką skiria dukroms: trejų Amadai Lee ir penkerių Esmeraldai Amadai. Jų tėtis – žinomas aktorius, filmo „Užrašų knygelė“ žvaigždė Ryanas Goslingas.

Amerikiečių aktorės ir verslininkės E. Mendes karjera prasidėjo praėjusio amžiaus dešimtojo dešimtmečio pabaigoje, kai suvaidino tokiuose filmuose kaip „Kukurūzų vaikai 5: teroro laukai“ ir „Miesto legendos: galutinis pjūvis“.

Ji taip pat nusifilmavusi ne viename televizijos seriale, kino filmuose ir muzikiniuose vaizdo klipuose. Holivude dirbti pradėjusi 1997 metais, oficialiai karjerą E. Mendes baigė 2014 metais.

Paskutinė kino juosta, kurioje ji suvaidino, buvo režisuota jos vyro ir vadinosi „Prarasta upė“. Moters turto vertė siekia kiek mažiau nei 20 milijonų. Juos užsidirbo iš modelio, aktorės darbo, taip pat iš drabužių kūrimo.

Daugiau – LRT TELEVIZIJOS laidos „Labas rytas, Lietuva“ įraše.

Eva Mendes švenčia 47-ąjį gimtadienį: kokiomis nuotaikomis gyvena ši aktorė?

Populiariausi