Veidai

2021.03.06 20:58

Pirmasis „Dainuok su manim“ atsisveikinimas: kitą savaitę nebeišvysime linksmojo ketvertuko

LRT.lt2021.03.06 20:58

Pasibaigus ketvirtajam LRT TELEVIZIJOS projekto „Dainuok su manim“ vakarui, net du duetai džiaugiasi favoritų statusu bendroje teisėjų balų lentelėje. Tiesa, šis vakaras džiugus ne visiems – vienam iš duetų teko atsisveikinti ir kitą šeštadienį eteryje jo neišvysime.

Vakaro metu ant scenos pasirodė aštuoni duetai: „Baltos varnos“ ir Rusnė, Rūta Loop ir Milėja B., Jurgis Brūzga ir Milėja S., Karina Krysko ir Augustė, Liepa Norkevičienė ir Radvilė, Jeronimas Milius ir Jogilė, Monika Marija ir Kotryna, Alana ir „Twosome“.
Pastariesiems projektas jau baigėsi – per 3-iąją ir 4-ąją laidas surinkęs mažiausiai komisijos balų (102), duetas pasitraukė iš kovos dėl nugalėtojų titulo.

Alanos ir „Twosome“ duetas atliko energingą „One Republic“ kūrinį „Love Runs Out“. Vaikų komisijos nuomone, šis kūrinys buvo vertas 29 balų, tačiau suaugusieji jiems skyrė mažiau – 23 balus ir iš viso ketvirtąjį vakarą ketvertukas surinko 52 balus.

Dar vienas šio vakaro duetas – Rūta Loop ir Milėja, atlikusios Calumo Scotto „You Are the Reason“. Iš viso šį vakarą merginos pelnė 53 balus, o per dvi laidas iš viso surinko 105. Tiek pat po dviejų savaičių savo sąskaitoje turi ir Karina bei Augustė. Jų pasirodymas alsavo nostalgija ir tikrai turėjo patikti grupės ABBA gerbėjams – merginos komisiją bei žiūrovus stengėsi sužavėti daina „Dancing Queen“.

Prieš savaitę daug roko ir rokeriams būdingo polėkio bei užsidegimo ant scenos atnešę Jeronimas ir Jogilė žadėjo, kad Jeronimas kitose laidose išlips iš komforto zonos. Šįkart duetas pasirinko Harry Styleso kūrinį „Sign Of The Times“, padėjusį jiems pelnyti 53 balus. Iš viso per dvi laidas Jeronimas ir Jogilė surinko 110 balų.

Juos bendroje 2 savaičių lentelėje lenkia „Baltos varnos“ ir Rusnė, surinkusios 114 balų. Būtent šis duetas buvo praėjusios savaitės favoritas – visi komisijos nariai jiems skyrė aukščiausius balus. Atlikusios sentimentus keliantį „4 Non Blondes“ hitą „What's Up“ savo sąskaitą jos papildė dar 54 balais.

Vienas stipriausių vakaro pasirodymų – 59 komisijos balus surinkusi Jurgio ir Milėjos atlikta Jessie Ware dainos „Say You Love Me“ interpretacija. Su 115 balų jie užėmė trečiąją vietą bendroje dviejų savaičių komisijos balų lentelėje.

Net dviem duetams pavyko sužavėti komisiją ir ketvirtąjį vakarą nuskinti aukščiausius balus – po 60 balų gavo Monika Marija ir Kotryna, atlikusios Justino Timberlake`o „Say Something“ bei Liepa ir Radvilė, uždainavusios Shawno Medeso „In My Blood“.
Po 117 balų surinkę duetai džiaugėsi lyderių pozicija ir bendroje 2 laidų komisijos lentelėje.

Kitą savaitę duetai galės kiek lengviau atsikvėpti – iš projekto nepasitrauks nė vienas duetas, tačiau ir toliau kaups balus, kurie bus labai reikalingi per antrąjį iškritimo vakarą.

Vakaro akimirkos – nuotraukų galerijoje.

„Dainuok su manim“ LRT TELEVIZIJOS eteryje – šeštadieniais nuo 21 val.