Veidai

2021.03.04 11:50

99-erių princui Philipui sėkmingai atlikta gydymo procedūra, sveikti lieka ligoninėje

LRT.lt2021.03.04 11:50

Pastarąsias savaites ligoninėje besigydančiam karalienės Elžbietos II sutuoktiniui, 99-erių princui Philipui sėkmingai atlikta su esama širdies sveikatos būkle susijusi procedūra, praneša „Sky News“.

Apie tai, kad „šv. Baltramiejaus ligoninėje Edinburgo hercogui vakar sėkmingai buvo atlikta širdies procedūra“, pranešė Bakingamo rūmai. Kokia tai procedūra, pranešime nedetalizuojama.

Bakingamo rūmai taip pat nurodė, kad princas vis dar lieka ligoninėje, kur sveiks dar kelias ateinančias dienas.

Džiugiomis naujienomis apie kurį laiką ligoninėje besigydančio princo sveikatą trečiadienį pasidalijo ir viename Londono vakcinacijos centrų viešėjusi Kornvalio kunigaikštienė, princo Philipo marti Camilla.

Ji atviravo, kad princas vis dar kenčia skausmus, tačiau šiek tiek pasitaisiusi jo sveikata visai britų karališkajai šeimai įkvėpė vilties. Camilla pridūrė, kad visi šeimos nariai „laiko kumščius“, jog princas kuo greičiau pasveiktų.

Prieš 15 dienų princas Philipas pateko į Karaliaus Edwardo VII ligoninę. Bakingamo rūmai nurodė, jog vizito medicinos įstaigoje priežastis – infekcija.

Prieš keletą dienų pranešta, jog princas perkeltas į Šv. Baltramiejaus ligoninę, kurioje jam bus atlikti širdies tyrimai.

Nors apie princo Philipo būklę vis dažniau pasigirsta gerų žinių, susirūpinimą kelia ilgas gydymas ligoninėje ir garbus paciento amžius. Šis princo apsilankymas ligoninėje – ilgiausias per jo gyvenimą. Birželio 10-ąją jam sukaks 100 metų.