Veidai

2021.03.04 10:59

Prieš patyčias pasisakančiai Meghan Markle – kirtis: sulaukė kaltinimų netinkamu elgesiu su darbuotojais

atnaujinta 15.22
LRT.lt, BNS2021.03.04 10:59

Prieš patyčias pasisakanti princo Harry žmona Meghan Markle ir pati sulaukė kaltinimų netinkamu elgesiu su savo darbuotojais Kensingtono rūmuose, rašoma „Time“. Pati M. Markle neigia kaltinimus, o paviešintose interviu su Oprah Winfrey ištraukose ji teigia, kad Bakingamo rūmai „leidžia toliau gyvuoti melui“.

Praėjusią savaitę princas Harry teigė, kad nuo savo karališkų pareigų atsitraukė, nes britų spauda – „toksiška“ ir „gadina“ jo psichinę sveikatą. Tačiau „Time“ pasirodžiusiame straipsnyje rašoma, kad prieš patyčias pasisakanti jo žmona Meghan Markle galimai ir pati netinkamai elgėsi su savo darbuotojais, juos žemino.

Kaip rašoma leidinyje, dėl M. Markle elgesio du su ja dirbę asmenys buvo priversti išeiti, likęs personalas jautėsi pažemintas. M. Markle ir princo Harry atstovas teigė, kad pora tokius kaltinimus neigia. „Kunigaikštienę nuliūdino šis naujausias išpuolis prieš jos reputaciją, ypač kaip žmogų, kuris pats buvo ujimo taikinys, – sakė jos atstovas. – Ji pasiryžusi tęsti savo darbą dėl užuojautos skatinimo visame pasaulyje ir toliau sieks rodyti pavyzdį darydama gerus darbus.“

Sutuoktiniai sakė, kad minėtu laikraščiu prieš jų interviu televizijai naudojamasi „visiškai melagingam įvykių vaizdavimui parduoti“.

Atsakydami Bakingamo rūmai pateikė pranešimą, jog yra susirūpinę dėl tokių kaltinimų, tad bus pasistengta visas aplinkybes išsiaiškinti, taip pat bus pasikalbėta su esamais ir buvusiais darbuotojais. „Rūmuose jau daugelį metų laikomasi oraus darbo politikos, tad patyčios ir įžeidinėjimai darbo vietoje netoleruojami“, – rašoma pranešime.

M. Markle ir princo Harry atstovas taip pat teigė, kad kaltinimai yra tiesiog bandymas sumenkinti porą prieš pasirodant jų ir Oprah Winfrey interviu.

Parodytose O. Winfrey ir princo Harry bei jo sutuoktinės interviu ištraukose – skambus M. Markle pareiškimas, apie tai, kad Bakingamo rūmai „leidžia toliau gyvuoti melui“ apie ją ir jos vyrą. Tai – naujausia salvė vis tulžingesniame britų karališkosios šeimos ir JAV įsikūrusios poros viešųjų ryšių mūšyje.

Ištrauka buvo paskelbta trečiadienį, kelios valandos po Bakingamo rūmų pranešimo, jog rūmai tiria laikraščio „The Times“ informaciją apie įtarimus, kad Meghan po savo pasakiškų vestuvių ujo rūmų darbuotojus.

„Nesuprantu, kaip jie gali tikėtis, kad po viso šito laiko mes vis tiek tylėsime, jei Firma vaidina aktyvų vaidmenį leidžiant toliau gyvuoti melui apie mus“, – sakė M. Markle.

„Firma“ vadinama – kartais pašaipiai – britų karališkoji šeima. „The Times“ rašė, kad įtarimai yra susiję su 2018 metų spalio, kai po poros vestuvių buvo praėję keli mėnesiai, įvykiais.

Anksčiau paviešintose interviu ištraukose Sasekso hercogas kalba apie tai, jog jaučiasi ramus, kad jo šeima yra šalia. Kalbėdamas apie savo atsiraukimą nuo karališkosios šeimos jis nerimavo, kad istorija kartojasi bei prisiminė savo mamą, princesę Dianą.

Jis teigė, kad jam sunku net įsivaizduoti, ką nusprendusi atsitraukti, ji turėjo iškęsti viena. Princesė Diana savo titulo atsisakė 1996-ųjų rugpjūtį, kai skyrėsi su Velso princu Charlesu. Kitąmet ji žuvo automobilio avarijoje Paryžiuje.

Harry ir Meghan pernai paskelbė, kad atsitraukia nuo karališkųjų pareigų, ir šis atsiskyrimas nuo šeimos darėsi vis piktesnis. Anksčiau šiais metais buvo patvirtintas jų nušalinimas visam laikui nuo karališkųjų pareigų. Rūmai ir pora varžosi dėl išsiskyrimo vaizdavimo kontrolės ir, tuo pačiu, visuomenės simpatijų.

Interviu O. Winfrey – venai ryškiausių JAV televizijos žvaigždžių – Amerikoje turi būti parodytas sekmadienį, o Didžiojoje Britanijoje – pirmadienį.

Paškevičiūtė apie intriguojantį princo Harry ir Meghan Markle interviu: ryšių su karališkąja šeima jis tikrai nepagerins