Veidai

2021.03.01 11:05

Princas Harry prisiminė princesę Dianą – negali net įsivaizduoti, ką jai teko patirti

LRT.lt2021.03.01 11:05

Kitą savaitę eteryje pasirodys princo Harry ir Meghan Markle interviu su Oprah Winfrey. Paviešintose pokalbio ištraukose karališkosios šeimos narys prisimena ir savo šviesios atminties mamą princesę Dianą.

Ištraukose Sasekso hercogas kalba apie tai, jog jaučiasi ramus, kad jo šeima yra šalia. Kalbėdamas apie savo atsiraukimą nuo karališkosios šeimos jis nerimavo, kad istorija kartojasi bei prisiminė savo mamą, princesę Dianą. Jis teigė, kad jam sunku net įsivaizduoti, ką nusprendusi atsitraukti, ji turėjo iškęsti viena.

Princesė Diana savo titulo atsisakė 1996-ųjų rugpjūtį, kai skyrėsi su Velso princu Charlesu. Kitąmet ji žuvo automobilio avarijoje Paryžiuje.

„Mums buvo be galo sunku, tačiau mes bent jau turime vienas kitą“, – sakė princas Harry. Kaip praneša CBS, interviu su Oprah Winfrey – poros pasakojimas apie persikraustymą į JAV, ateities planus, rūpestį vaiku, gyvenimą it po padidinamuoju stiklu.

Sasekso kunigaikštis ir kunigaikštienė prieš metus supurtė britų monarchiją atsitraukę nuo svarbiausių karališkosios šeimos narių pareigų. Sutuoktiniai pradėjo naują gyvenimą už Atlanto, apimantį kelias komercines įmones, ir įsikūrė Kalifornijoje.

Jų turimi kariniai garbės paskyrimai ir karališkųjų globėjų titulai bus sugrąžinti Jos Didenybei, o vėliau perskirstyti dirbantiems karališkosios šeimos nariams, pranešė Bakingamo rūmai.

Princas Harry, buvęs kariškis, turi kelis karinius garbės titulus, taip pat Sandraugos postų ir kitų globėjo titulų.

Praėjusią savaitę paviešinta ištrauka iš interviu Jamesui Cordenui ir jo laidai „The Late Late Show“, kurioje princas Harry pasakoja, kad britų spauda – „toksiška“ ir „gadina“ jo psichinę sveikatą.