Veidai

2021.03.08 08:46

Žiūrovų mylimą Eglę Daugėlaitę antrąsyk aplankė gandrai

Eimantė Juršėnaitė, LRT.lt2021.03.08 08:46

LRT TELEVIZIJOS laidų vedėjos Eglės Daugėlaitės šeimoje džiugios naujienos – Eglei ir jos vyrui Dominykui kovo 8-ąją gimė antrasis sūnus.

Džiugią žinią portalui LRT.lt patvirtino pati Eglė ir pridūrė, kad jaučiasi vėl apdovanota ir nekantrauja supažindinti pirmagimį Joną su jo mažuoju broliuku. „Jaučiamės gerai, esame labai laimingi“, – sakė Eglė.

Pora kol kas neapsisprendė, kaip pavadins sūnų ir vardą jam dar „matuoja“.

Apie tai, kad šeimą dar kartą aplankys gandrai Eglė papasakojo ankstyvą praėjusių metų rudenį. „Esam laimingi, žinoma, yra jaudulio kaip seksis vyresnėliu tapsiančiam mažajam, bet labai tikiuosi, kad viskas bus gerai. Labiausiai norisi manyti, kad visai greitai vaikai žais kartu, o namie tai tikrai liūdna nebus“, – rugsėjo pradžioje portalui LRT.lt sakė E. Daugėlaitė.

Vyresniu broliu tapęs Eglės pirmagimis Jonas praėjusių metų liepos 3-ąją minėjo pirmąjį gimtadienį. Antrasis bus minimas jau gausesnėje šeimoje.

Beveik prieš dvejus metus E. Daugėlaitė laikinai atsisveikino su žiūrovais ir išėjo motinystės atostogų. Tiesa, iš eterio žurnalistė nedingo – ji sveikinosi su LRT „Metų apdovanojimų“, padėkos koncerto „Išvien“, šventinio Liepos 6-ajai skirto renginio „Tautiška giesmė aplink pasaulį“, koncerto „Laisvės kelias. Vilnius – Baltarusija“ ir kt. specialių transliacijų žiūrovais.

Pastarąjį kartą E. Daugėlaitė ekranuose pasirodė šių metų Sausio 13-ąją, paramos koncerte „Kartu iki pergalės“.

Beje, prieš devynerius metus, 2012-ųjų kovo 1-ąją Eglė debiutavo kaip informacinės laidos „Labas rytas, Lietuva“ vedėja.

Populiariausi