Naujienų srautas

Veidai

2016.05.03 16:48

D. Montvydas: ABBA man iškėlė tikslus

Apsilankymas garsiausios Švedijos muzikos grupės ABBA muziejuje įkvėpė Lietuvos atstovą „Eurovizijoje“ Donatą Montvydą. Atlikėjas tikino, kad ši ekskursija jį paskatino ne tik prisiminti vaikystėje klausytas dainas, bet ir dar labiau siekti savo eurovizinių tikslų.

„Atvykti į Švediją ir nepamatyti ABBA muziejaus – tas pats, kaip nuvykti į Angliją ir nepamatyti nieko, kas susiję su „The Beatles“, – kiek anksčiau yra sakęs ABBA muziejaus vadovas. Būtent „Eurovizijoje“ išgarsėjusios grupės muziejų antradienio rytą aplankė šiųmetinė Lietuvos delegacija.

„Siekiamybė aiški – ABBA iškėlė man tikslus. Apsilankymas muziejuje man labai patiko, čia siūloma įdomių pramogų – pvz., padainuoti kartu su ABBA, kurią išbandė mano vokalistės. Palaikiau jas šūksniais ir plojimais“, – savo įspūdžiais dalijosi dainininkas. Tarptautinė grupės ABBA karjera prasidėjo „Eurovizijoje“, čia jie dalyvavo 1974 m. 

Grupės ABBA muziejus lankytojams duris atvėrė 2013-aisiais. Čia galima pamatyti sceninius grupės kostiumus, instrumentus ir kitus su atlikėjais susijusius daiktus.

Muziejuje įrengta 8-ojo dešimtmečio šokių aikštelė, kurioje lankytojai turi galimybę pasijusti grupės nariais: pasėdėti garsiajame sraigtasparnyje, kuris yra ant albumo „Arrival“ viršelio, ar žengti į sceną ir šokti bei dainuoti kartu su grupės narių hologramomis.

Dainos žodžius ir siūlomus judesius muziejaus lankytojai gali matyti suflerių ekranuose. Vėliau įrašą galima parsisiųsti iš muziejaus tinklalapio, pasinaudojus kodu ant lankytojo bilieto.

Šia pramoga susidomėjo ir D. Montvydo pritariančiosios vokalistės:

D. Montvydo manymu, šis muziejus yra grupės pripažinimo ženklas. „Tokie muziejai statomi tik užsitarnavusiems tautos pagarbą žmonėms“, – tikino jis.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi