Veidai

2016.05.03 10:32

D. Montvydo eurovizinės kelionės pradžia: nuotykiai lėktuve ir prie viešbučio laukiančios gerbėjos

Pirmadienio pavakarę į Stokholmą išvykusiai Lietuvos delegacijai „Eurovizijoje“ kartu su šiųmečiu atstovu Donatu Montvydu pirmieji nuotykiai prasidėjo vos įlipus į lėktuvą – čia jį pasveikinę lėktuvo pilotai netrukus pasikvietė į savo kabiną, kur atlikėjas galėjo perduoti linkėjimus keleiviams, o vos nusileidus jį pasitiko būrys gerbėjų ir Lietuvos ambasadorius Švedijoje. 

Prieš skrydį Vilniaus oro uoste sutikti žmonės ir lėktuvo įgula linkėjo D. Montvydui sėkmės ir išgarsinti Lietuvą visoje Europoje.

Pats atlikėjas jaučiasi užtikrintas dėl savo pasirodymo ir ne kartą minėjo, jog visi darbai nuveikti – belieka tik laukti pasirodymo. Tokiems žodžiams pritarė ir atlikėją į konkursą lydintis muzikos prodiuseris Martynas Tyla: „Žinome, kiek darbo įdėjome ir ką nuveikėme. Bus kaip bus, belieka užlipti ant startinio bokštelio ir nuo jo nušokti.“

Paklaustas, kokie darbai laukia nuvykus į Stokholmą, ne pirmus metus Lietuvos delegacijai vadovaujantis Audrius Giržadas tikino, kad svarbiausias iš jų – repeticijos. „Tarp repeticijų yra numatyti susitikimai su vietos bendruomene, aplankysime ABBA, Vikingų muziejus bei kelis kitus turistinius objektus. Ir, žinoma, lauksime gegužės 12-osios pasirodymo“, – kalbėjo delegacijos vadovas.

Lėktuvui pakilus, D. Montvydas buvo pakviestas į pilotų kabiną, kur galėjo stebėti mažai kam matomą pilotų darbą bei perduoti linkėjimus kartu į Švediją skrendantiems keleiviams. „Jei nusileisite saugiai, o taip ir bus, švedams pasakykite, kad balsuotų už Lietuvą, Donatą Montvydą. Ačiū“, – iš pilotų kabinos prabilo atlikėjas.

Stokholmo oro uoste mūsų šalies eurovizinę komandą pasitiko vietos lietuvių bendruomenė ir ambasadorius Eitvydas Bajarūnas, palaikantis atlikėją ir tikintis jo laimėjimu.

„Jis tiesiog spinduliuoja pergale, manau, kad nenugalėti jis tiesiog negali. Žmogus, kuris nori nugalėti, nugali. O Donatas tikrai atvažiavo laimėti, tai – akivaizdu“, – kalbėjo D. Montvydą pasitikęs ambasadorius.

Tiesa, čia dėmesys mūsų šalies atstovui dar nesibaigė – atvykusį prie viešbučio, kuriame Lietuvos delegacija apsistos dviem savaitėms, D. Montvydą pasitiko jo gerbėjos švedės.

Plačiau – LRT TELEVIZIJOS laidos „Labas rytas, Lietuva“ reportaže.