Veidai

2016.05.03 00:05

Lietuvos eurovizinė delegacija išvyko į Stokholmą

Miglė Talalytė, LRT.lt2016.05.03 00:05

Donato Montvydo pasiruošimo etapas didžiajam Europos dainų konkursui Lietuvoje baigtas – pirmadienio vakarą atlikėjas kartu su eurovizine delegacija pakėlė sparnus į Švediją. Ten jis dvi savaites repetuos savo pasirodymą, susitiks su vietos lietuviais bei bendraus su užsienio žiniasklaida.

„Tai – jau antrasis mano kartas „Eurovizijoje“. Dabar viskas kitaip. Labai laukiu konkurso, nebijau kamerų, šįkart tomis keliomis savaitėmis, kurios tikrai prabėgs labai greitai, mėgausiuos. Dabar važiuoju tiesiog gerai praleisti laiką – visi darbai atlikti ir jaudintis nėra ko. Šiąnakt miegojau ramiai“, – oro uoste kalbėjo puikiai nusiteikęs atlikėjas.

D. Montvydas kartu su Lietuvos eurovizinės delegacijos dalimi – trylikos asmenų komanda į Švediją vyksta be žmonos Veronikos ir dukrelės Adelės – jos į Stokholmą atskris po savaitės. Anksčiau atlikėjo tėvai ir sesuo svarstė galimybę kartu vykti į „Euroviziją“, tačiau galiausiai nusprendė šios minties atsisakyti.

„Prieš išvykdamas liekantiems Lietuvoje siūlau stebėti konkurso aktualijas, sekti žiniasklaidą. Taip pat pažadu vesti savo dienoraštį socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje.

2012-aisiais metais maniau, kad „Facebook“ nesinaudosiu niekuomet, bet šiemet galiu pasakyti, kad situacija pasikeitė ir aš prisitaikiau prie aplinkybių. Šįkart stengsiuosi atiduoti didžiulę duoklę žiūrovams ir klausytojams, iš kurių sulaukiu labai daug dėmesio – prieš kelionę jie man linkėjo sėkmės socialiniame tinkle. Gaunu tikrai labai daug laiškų, todėl atsakyti į visus negaliu. Bet visuomet stengiuosi atrašyti vaikams, jiems turiu silpnybę“, – tikino D. Montvydas.

Tiesa, su savimi jis atsivežė ne tris lagaminus, kaip žadėta anksčiau, o du, tačiau į juos sutilpo net 20 kostiumų. „Vakar vakare kartu su Mariumi Stanevičiumi krovėm lagaminus. O vienintelis mano talismanas, kurį vežuosi į konkursą – vestuvinis žiedas“, – sakė D. Montvydas. Batutas, reikalingas atlikėjo pasirodymui, į „Eurovizijos“ konkursą šiemet rengiančią šalį iškeliavo kiek anksčiau – prieš tris savaites.

Prieš išvyką į Stokholmą LRT TELEVIZIJOS laidoje „Savaitė“ viešėjęs dainininkas kalbėjo, kad matė su dubleriu nufilmuotą savo pasirodymą, tačiau vaizdu buvo nepatenkintas, tad Švedijoje laukia daug darbo.

„Mes jau matėme preliminarų variantą, kaip atrodys D. Montvydo pasirodymas per televizorių. Turime daug pastabų, dar daug kas keisis, todėl dabar labai sunku nuspręsti, kaip turėtų atrodyti Donatas“, – kiek anksčiau pasakojo Lietuvos delegacijos vadovas.

Pirmoji D. Montvydo repeticija Švedijoje, truksianti 40 min., vyks gegužės 4 d., trečiadienį. Antrąjį kartą sceną atlikėjas „matuosis“ gegužės 7-ąją.