Veidai

2021.02.26 12:01

Jautriu įrašu pasidalijusi Agnė Jagelavičiūtė: skiepai – vienintelis kelias vėl būti kartu

LRT.lt2021.02.26 12:01

„Atėjo laikas suprasti, jog pandemijos neįmanoma pralaukti“, – sako nuomonės formuotoja, knygų autorė, stilistė Agnė Jagelavičiūtė, socialiniame tinkle pasidalijusi jautriu vaizdo įrašu, kuriame sako, jog skiepai yra vienintelis kelias į kolektyvinį imunitetą.

„Labai brangus žmogus man šiandien gyvena Kinijoje. Jis ten mokosi ir dirba. Kad jis patektų į tą šalį pasaulyje apimtame pandemijos, jam teko ištverti net ne kelis, o dešimtis testų ir savaitę saviizoliacijos“, – savo pasakojimą pradėjo A. Jagelavičiūtė, sutikusiu juo pasidalyti ir su portalo LRT.lt skaitytojais.

„Mes kalbame apie saviizoliaciją, apie karantiną ir aš jokiu būdu neraginu elgtis priešingai. Tiesiog noriu pasakyti, kad atėjo laikas suprasti, jog pandemijos neįmanoma pralaukti. Net jei lauksime penkis, dešimt, penkiolika ar dvidešimt metų, žiūrėdami, kaip tarp keturių sienų auga mūsų vaikai, kaip žlunga mūsų svajonės ir mūsų statyti verslai.

Jei galėčiau pasiskiepyti, aš tai padaryčiau šią akimirką. Aš tai būčiau padariusi vakar, bet šiandien savo skiepą aš atiduodu tiems, kam jo reikia labiau: mokytojams, medikams, senjorams.

Ir aš stoviu laukdama savo skiepo eilėje su viltimi, sugrįžtant į intymumą, kad jūs stovite kartu. Skiepai yra vienintelis kelias į kolektyvinį imunitetą ir vėl būti kartu“, – pasidalytame vaizdo įraše kalba A. Jagelavičiūtė.