Veidai

2021.02.26 08:45

JAV dainininkė Lady Gaga už pavogtų savo šunų sugrąžinimą siūlo 500 tūkst. dolerių atlygį

ELTA, BNS2021.02.26 08:45

JAV dainininkė Lady Gaga už pavogtų savo šunų sugrąžinimą pasiūlė 500 tūkst. dolerių atlygį.

Du Lady Gagos prancūzų buldogai pavogti trečiadienio vakarą, kai užpuolikas pašovė atlikėjos šunų vedžiotoją. Pašautas šunų vedžiotojas paguldytas į ligoninę, jo sveikatos būklė nežinoma.

Incidentas įvyko Holivude, Los Andžele.

Dienraštis „The Times“ patvirtino, kad Lady Gaga už savo augintinių – Koji ir Gustav – sugrąžinimą ar informaciją apie jų buvimo vietą pasiūlė pusės milijono atlygį. Trečiajam jos šuniui – Miss Asia – pavyko pabėgti, augintinį kiek vėliau surado policija.

Kaip pranešama, šunų vedžiotoją pašovė pusiau automatiniu pistoletu ginkluotas įtariamasis, jis iš įvykio vietos paspruko baltos spalvos automobiliu.

Los Andželo policijos kapitonas Jonathanas Tippettas sakė, kad pašautam šunų vedžiotojui gydytojai prognozuoja pasveikit. Kol kas neaišku, ar šis užpuolimas buvo įvykdytas būtent dėl to, kad šunys priklausė popmuzikos žvaigždei, nurodė J. Tippetas. „Du įtariamieji išlipo iš automobilio ir, grasindami ginklu, pareikalavo, kad auka atiduotų šunis. Auka susigrūmė su įtariamaisiais ir buvo vieno iš įtariamųjų pašautas“, – sakoma policijos pranešime.

Grynaveisliai prancūzų buldogai Jungtinėse Valstijose gali kainuoti tūkstančius dolerių. Sausį viena moteris buvo sumušta ginkluotų užpuolikų, pagrobusių iš jos šios veislės pilkos spalvos kalytę.

Lady Gaga, kurios tikrasis vardas yra Stefani Germanotta, šiuo metu yra Romoje, kur dirba prie naujo Ridley’io Scotto filmo „Gucci“.