Veidai

2021.03.03 19:15

„Saulėlydžio“ žvaigždė Kristen Stewart meilę Robertui Pattinsonui paliko praeity: jos širdį užkariavo moteris

LRT.lt2021.03.03 19:15

Aštuoniolikos išgarsėjusi „Saulėlydžio“ žvaigždė Kristen Stewart daugeliui visuomet siesis su romantiškos vampyro ir paprastos merginos meilės istorija. Tiesa, ekranuose užgimusi meilė netrukus persikėlė ir į gyvenimą. Nors dabar aktorė svarsto, kad veikiausiai būtų sutikusi tekėti už kolegos Roberto Pattinsono, šiuo metu pati nekantrauja pasipiršti mylimajai.

Biografinę juostą „Spencer“ apie vieną savaitgalį iš princesės Dianos gyvenimo kurianti kino kompanija „Neon“ vasarį paviešino kadrą iš filmavimo aikštelės. Legendinės širdžių princesės vaidmenį filme patikėta atlikti 30-metei „Saulėlydžio“ žvaigždei K. Stewart.

„Užmiegu su jos balsu ir vaizdo įrašais“, – Jimmy Kimmelio šou praėjusių metų pabaigoje pasakojo aktorė. Filmo premjera numatoma 2022-ųjų žiemą, nes būtent tais metais bus minimos 25-osios Dianos mirties metinės.

Interviu „Vanity Fair“ mergina prisiminė, kad princesei mirus, ji buvo dar maža, tačiau aiškiai pamena, kad jai paliko gilų įspūdį žmonių gedulas ir jai sunešta gėlių jūra. „Augau, kai jos jau nebuvo, tačiau mane lydėjo jausmas, kad ji buvo tarsi pavogta iš žmonių. Jos asmenybė visada žadino mano smalsumą, o kurdama jos vaidmenį sudėjau labai daug emocijų“, – sakė aktorė.

Aktorė neslepia, kad suvaidinti princesę Dianą – nemenkas iššūkis, tačiau ji prisiminė, kad visi iššūkiai pareikalavę drąsos atnešė jai sėkmę. Ji taip pat juokavo, kad jeigu apie ją būtų kuriamas filmas, save suvaidinti norėtų pati – niekas kitas geriau nežino, kas dedasi jos galvoje, kokį kelią jai teko nueiti.

O tas kelias iš tiesų netrumpas – pirmą kartą ekranuose ji pasirodė būdama devynerių, suvaidinusi masinėse scenose. Pirmasis ryškus jos vaidmuo – 2002-aisiais pasirodęs „Panikos kambarys“, o pasaulinę šlovę tada dar aštuoniolikmetei aktorei pelnė pirmoji filmų serijos „Saulėlydis“ dalis. Kiekvieną savo vaidmenį interviu „Flaasometalk“ ji vadino tam tikru gyvenimo etapu, tad kiekvienas sukurtas personažas yra jos dalelė, prisiminimai.

„Buvau labai jauna, nepakankamai pasitikinti savimi, atrodė, kad nežinau kaip dorotis su visu tuo dėmesiu, kurio sulaukiau, – užgriuvusį populiarumą prisiminė ji. – Tačiau praėjus keliems metams išmokau tai vertinti, mėgautis. Veikiausiai tik todėl, kad tapau vyresnė, nusiraminau. Net ir industrijoje, kuri atrodo ganėtinai paviršutiniška ar netikra, atradau tikrų žmonių, su kuriais man gera.“

Aktorė neslėpė, kad kartais svarsto, kaip jos gyvenimas būtų susiklostęs, jei ji būtų studijavusi universitete ar gyvenusi jos bendraamžiams įprastesniais rūpesčiais, tačiau džiaugiasi, kad jos paauglystė prabėgo filmavimo aikštelėje. Tiesa, ji neslepia, kad paauglystėje ją kankino ir nerimas ar net panikos priepuoliai. „Nuo 15 iki 20 metų mano gyvenimas buvo labai įtemptas, nuolat gyvenau jausdama nerimą, mane kankino panikos atakos, norėjau viską kontroliuoti, tad tai kėlė dar daugiau išgyvenimų“, – „Mairie Claire“ pasakojo ji.

Vienas iš dalykų, kuris jai padėjo labiausiai – atvirumas. Aktorė savo gyvenimą visuomet akylai saugojo nuo žiniasklaidos, tačiau teigė supratusi, kad būdama atvira tam tikrais klausimais gali būti laimingesnė.

Akylai ji saugojo savo ir partnerio „Saulėlydyje“ meilės istoriją. Nuo 2008 iki 2013 m. su kolega susitikinėjusi K. Stewart tik po skyrybų Howardui Sternui prisipažino, kad tai buvo pirmoji jos meilė ir kad tikriausiai būtų sutikusi už jo tekėti, jei tik jis būtų pasipiršęs, nors suabejojo, kad ta santuoka būtų buvusi sėkminga.

Tiesa, poros santykių tvirtumu abejojo ir kadenciją baigęs JAV prezidentas Donaldas Trumpas, kuris savo tviteryje netgi pasidalijo keliais įrašais, kuriuose ragino R. Pattinsoną skirtis su K. Stewart. „Visi žino, kad esu teisus. Robertas Pattinsonas turėtų mesti Stewart. Po poros metų jis man padėkos. Būk protingas, Robertai“, – viename sename savo įrašė dėstė D. Trumpas po to, kai K. Stewart įsivėlė į neištikimybės skandalą su režisieriumi Rupertu Sandersu.

„Donaldai, jei nemėgai manęs iki šiol, tikriausiai dabar nemėgsi manęs dar labiau – aš homoseksuali“, – vesdama specialią „Saturday Night Live“ laidą 2017 m. prakalbo K. Stewart. Vėliau interviu „The Guardian“ ji patikslino esanti biseksuali, tad po skyrybų su R. Pattinsonu ir R. Sandersu, žiniasklaida ją pradėjo poruoti su prodiusere Alicia Cargile, prancūzų dainininkėmis Soko ir St. Vincent.

Praėjusių metų lapkritį „Elle“ rašė, jog jau metus su scenariste Dylan Mayer susitikinėjanti Kristen yra pasirengusi pasipiršti mylimajai. „Aš jai sakiau, kad norėčiau ją vesti. Esu impulsyvi, nežinau, kada taip nutiks. Pamenu, pirmą kartą pasakiau, kad myliu, vos po poros savaičių draugystės“, – H. Sternui sakė aktorė.

K. Stewart ir D. Mayer susipažino prieš daugiau nei šešerius metus filmavimo aikštelėje. Tiesa, pora apie savo santykius prisipažino 2019 m., po to, kai Kristen nutraukė santykius su „Victoria Secret“ angelu Stella Maxwell.

Praėjusių metų balandį aktorė minėjo 30-metį. „Karantinas ir izoliacija buvo puikus metas pamąstymams ir savirefleksijai. Manau, kad jubiliejus man atnešė pasitikėjimo ir ryžto imtis dalykų, apie kuriuos ilgus metus tik kalbėjau ar apie kuriuos svajojau, pavyzdžiui, dabar, rodos, galėčiau sukurti savo filmą. Atrodo, kad atėjo metas, kai daugiau atidėlioti ir laukti nebegaliu“, – „Vanity Fair“ sakė ji.