Veidai

2021.02.25 11:44

JAV roko ikonai Bruce`ui Springsteenui už alkoholio vartojimą parke skirta 500 dolerių bauda

ELTA, LRT.lt2021.02.25 11:44

JAV roko legenda Bruce`as Springsteenas dėl alkoholio vartojimo parke turės sumokėti 500 dolerių baudą. Tačiau 71-erių atlikėjui pavyko išvengti bausmės už vairavimą išgėrus ir pavojingo vairavimo. Prokuratūra jos atsisakė mainais už B. Springsteeno prisipažinimą gėrus alkoholį.

B. Springsteenas lapkričio 14-ąją buvo sulaikytas parke prie Atlanto pakrantės jo gimtojoje Naujojo Džersio valstijoje. Jis gėrė alkoholį ir važiavo motociklu. Tačiau alkoholio testas parodė ženkliai mažesnį promilių kiekį nei leidžiama valstijoje. Per nuotolinį teismo posėdį atlikėjas trečiadienį sakė išgėręs „du mažus gurkšnelius tekilos“.

Pradžioje B. Springsteenas neprisipažino savo pagal visus tris punktus. Tačiau gynėjams ir prokuratūrai pasiekus susitarimą, jis dėl vieno punkto pripažino savo kaltę ir taip išvengė proceso.

Kad B. Springsteenas buvo sulaikytas, paskelbta tik vasarį – kai atlikėjas per amerikietiško futbolo finalą „Super Bowl“ pasirodė reklaminiame klipe už „Jeep“ automobilio vairo. „Jeep“ tada laikinai atšaukė šią reklamą.