Veidai

2016.04.29 17:35

Australė prašė paaukoti pinigų nukelti katiną iš medžio

LRT.lt2016.04.29 17:35

Australė sumanė netikėtai panaudoti sutelktinio finansavimo platformos galimybes ir paprašyti žmonių išgelbėti jos kaimynų medyje įstrigusį katiną.

Susie Butler sutelktinio finansavimo platformoje „GoFundMe“ paskelbė kampaniją „Get Boots down from the tree“ (Padėkite nukelti Bootsą iš medžio) po to, kai jos kaimynų stambus raudonplaukis katinas įstrigo 12 metrų aukščio medyje.

Moteris kreipėsi visuomenės pagalbos, kai katinas buvo įstrigęs ilgiau nei 12 valandų. Australė vardijo, kad pagalbos kreipėsi ir į gaisrininkus gelbėtojus, ir į kitas tarnybas. Ji taip pat pažymėjo, kad į medį niekas iš vietinių negali įlipti, todėl reikia profesionalų pagalbos, bet tam jie neturi pinigų. Nukelti augintinį iš medžio kainuotų apie 50 dolerių, rašė upi.com. Tačiau į moters prašymą buvo atsakyta dosniai – vos per kelias valandas žmonės paaukojo daugiau nei 200 dolerių.

Galiausiai raudonplaukį nelaimėlį iš medžio nukėlė Nigelas Williamsonas, kuriam priklauso gyvūnų prieglauda. Jis turi daugiau nei 30 m. gyvūnų gelbėjimo „stažą“.