Veidai

2016.05.01 16:14

D. Montvydas: jei atlikdamas salto suklysčiau, tai kainuotų „Eurovizijos“ eterį

Miglė Talalytė, LRT.lt 2016.05.01 16:14

Likus kelioms dienoms iki skrydžio į Stokholmą, Lietuvai „Eurovizijoje“ atstovausiantis Donatas Montvydas sukvietė šalies žiniasklaidos atstovus. Penktadienio rytą atlikėjas pasakojo apie dviejų artimiausių savaičių planus, laukiančius darbus ir atsakinėjo į žurnalistų klausimus.

Pirmadienį Lietuvos delegacija išvyksta į tarptautinį „Eurovizijos“ dainų konkursą. D. Montvydui tai jau antrasis kartas didžiojoje Europos scenoje.

„Parašiutininkai sako, kad antrą kartą yra baisiau, nes jau žinai, kas laukia“, – pradėdamas spaudos konferenciją juokavo Lietuvos delegacijos vadovas Audrius Giržadas.

„Izraelyje buvo susirinkę 20-ies valstybių atstovai. Dauguma jų – labai jauni, todėl ten jaučiausi senbuviu. Mačiau daug jaunuolių, grįžtančių šeštą ryto ir negalinčių padainuoti“, – juokavo D. Montvydas.

Kartu su Lietuvos delegacija į „Euroviziją“ jau septintąjį kartą važiuoja „Gjensidige“ draudimas. „Salto darome sąmoningai, kad rizikos faktorius būtų didesnis“, – juokavo puikiai nusiteikęs D. Montvydas, priimdamas simbolinę draudimo atstovo dovaną – pagalvėlę. Įteikdamas ją, „Gjensidige“ atstovas linkėjo, kad atlikėjo skrydis ir nusileidimas būtų sėkmingas.

LRT.lt portalas jau anksčiau pranešė, kad salto dainininkui atlikti leista. „Jei atlikdamas salto suklysčiau ir prarasčiau sąmonę, tai kainuotų eterį. Tačiau švedai įvertino riziką ir sutiko atlikti šį pavojigą triuką. Be to, mus saugos draudimas“, – juokavo dainininkas. Atlikėjas pridūrė, kad daug diskusijų organizatoriams sukėlęs batuto įnešimas ir išnešimas bus išspręstas kamerų kadruotėmis.

Paklaustas apie didžiausią dabartinę baimę, D. Montvydas nestokojo humoro. „Šiandien atsibudau išbertas, todėl labiausiai noriu, kad iki „Eurovizijos“ išbėrimas praeitų“, – kalbėjo savo išvaizdai daug dėmesio skiriantis atlikėjas.

Į Švediją atlikėjas planuoja vežtis 16 komplektų rūbų, jie užims tris lagaminus. „Paprastai į turą vežuosi 6 komplektus, iš kurių naudoju tik vieną. Iš tų 16 komplektų scenai turime du variantus – šviesų ir tamsų. Visi kiti drabužiai bus skirti konferencijoms ir susitikimams“, – pasakojo atlikėjas.

„Mes jau matėme preliminarų variantą, kaip atrodys D. Montvydo pasirodymas per televizorių. Turime daug pastabų, dar daug kas keisis, todėl dabar labai sunku nuspręsti, kaip turėtų atrodyti Donatas“, – pasakojo Lietuvos delegacijos vadovas.

Paklaustas, kokio rezultato tikisi, D. Montvydas užtikrintai sakė, jog tik pirmosios vietos. „Turime pasitikėti savimi. Gal ir nepateksime į finalą, tačiau tokios mintys manęs visai negąsdina. Nesu pasipūtęs, bet pasitikėti savimi privalau“, – sakė atlikėjas.

LRT.lt portalas jau anksčiau informavo, kad LRT KULTŪRA transliuos Europos dainų konkursą klausos negalią turintiems žiūrovams.