Veidai

2021.02.23 14:41

30-metį mininti Gabrielė Martirosian: nenukabinu nosies, jei neatitinku kokios nors visuomenės normos

Eimantė Juršėnaitė, LRT.lt2021.02.23 14:41

„Praėję gyvenimo metai supaprastino norus, lūkesčius sau ir gyvenimui“, – portalui LRT.lt sakė LRT TELEVIZIJOS veidas ir LRT RADIJO balsas, verslininkė Gabrielė Martirosian vasario 23-ąją mininti 30-ąjį gimtadienį. Tiesa, kol kas jubiliejaus ji nešvęs – didžiausia šventė bus diena, kai ir vėl galės saugiai susitikti su išsiilgtais žmonėmis.

Jau nuo ryto Gabrielės feisbuko sieną nuspalvino dešimtys draugų sveikinimų, į telefoną skriejo žinutės ir skambučiai.

„Taip pat gimtadienis – dar viena gyvenimo diena, kai niekur nedingsta darbo reikalai, – šypsojosi G. Martirosian, skubėjusi iš tiesioginio LRT viktorinos „Prototo“ eterio. – Tačiau smagu, kad yra bent jau užuomazgų pagrindinės mano veiklos, kurią labai myliu ir kuriai pandemija bei karantinas daro tiesioginę įtaką. Tikiuosi, kad viskas netrukus susitvarkys.“

Kol kas apie gimtadienio šventę ji negalvoja – šventė ateis tądien, kai pagaliau visi galėsime saugiai susitikti, pasimatyti su brangiais ir labai išsiilgtais žmonėmis.

30-ąjį gimtadienį mininti laidų vedėja sako, kad praėję gyvenimo metai buvo išties sudėtingi ir tikriausiai nepamirštami. „Pandemija, veiklos sumažėjimas, saviraiškos trūkumas, daugybė klausimų, nerimas dėl savo ir artimųjų sveikatos... Minint 30-metį tiesiog norisi, kad kiti metai būtų kupini lengvumo ir šviesos.

Tas nelengvas laikotarpis supaprastino norus, lūkesčius sau ir gyvenimui. Svarbiausia, kad aš ir mano artimieji būtume sveiki. O visa kita, kad ir kas benutiktų, kad ir kokie išbandymai užkluptų – žinau, susitvarkysiu. Viskas praeis, tiesiog džiaukimės, kad esame gyvi.“

Ji taip pat pastebėjo, kad pati skaičiaus 30 galbūt nesureikšmintų, tačiau yra visuomenės dalis, tad žino, kokie modeliai ir normos joje egzistuoja. Susimąstė ir apie tai, tačiau išliko optimistiška.

„Pagal nusistovėjusius modelius, galbūt 30-ies jau metas kelti vestuves, kurti šeimą, turėti vaikų, įsigyti kačiuką ar žuvyčių. Ir nors mano gyvenimas klostosi kiek kitaip, net neabejoju, kad ir mano gyvenime bus toks etapas. Tiesiog stengiuosi nenukabinti nosies, jei neatitinku kokios nors normos“, – svarstė G. Martirosian.

Per pastaruosius metus Gabrielė sako supratusi, kad vis tik vienas svarbiausių dalykų žmogui – saviraiška: „Suprantu, kad visi išgyvename nelengvą laikotarpį, trokštame ir esame išsiilgę tų pačių bendražmogiškų dalykų – buvimo kartu, kontakto, kauke nepridengtos šypsenos.

Norisi tikėti, kad ne tik man, bet ir visiems mano kolegoms, dirbantiems, pramogų, renginių, kultūros srityse, jau greitai bus lengviau, netrūks saviraiškos, nes tai – vienas esminių dalykų.“