Veidai

2021.02.27 21:00

Prisistatė „Dainuok su manim“ duetai – aiškėja favoritai

LRT.lt2021.02.27 21:00

Paskutinį vasario šeštadienį televizijos žiūrovams pirmąkart pasirodė aštuoni LRT TELEVIZIJOS projekto „Dainuok su manim“ duetai. Vakaro favoritėmis tapo pirmosios ant scenos pasirodžiusios „Baltos varnos“ ir Rusnė, joms ant kulnų lipa dar trys duetai.

Per pirmąsias dvi „Dainuok su manim“ laidas susikūrė aštuoni duetai, kurie trečiąjį projekto vakarą prisistatė žiūrovams bei komisijos nariams: „Baltos varnos“ ir Rusnė, Rūta Loop ir Milėja B., Jurgis Brūzga ir Milėja S., Karina Krysko ir Augustė, „Twosome“ ir Alana, Liepa Norkevičienė ir Radvilė, Jeronimas Milius ir Jogilė, Monika Marija ir Kotryna.

Dainuok su manim. III laida. Poros pristatė pirmuosius savo pasirodymus, išryškėjo ir favoritai

Nors žiūrovų studijoje nebuvo, dalyvių pasirodymus stebėjo ir vertino komisijos nariai. Tiesa, komisijos yra net dvi – suaugusiųjų ir vaikų. Pirmąjį sezoną žiūrovus pakerėjęs Ąžuolas Račinskas pasirodymus vertins drauge su pirmojo sezono nugalėtoja Vakare Jarmalavičiūte ir buvusiu Monikos Linkytės scenos partneriu Kristupu Keruliu.

Suaugusiųjų komisijoje – LRT populiariosios muzikos vyr. redaktorius Ramūnas Zilnys, reklamos specialistė Dovilė Filmanavičiūtė ir nuo šio sezono prie komisijos prisijungusi atlikėja, dainų autorė Inga Jankauskaitė. Paklausta, ar lengva įsilieti į jau antrąjį sezoną muzikiniame projekte dalyvaujančią komisiją, moteris teigė, kad tokie projektai kas kartą vyksta iš naujo: „Kaip nebūna dviejų vienodų spektaklių, taip nebūna ir dviejų vienodų sezonų. Mes tiesiog žaidžiame naują žaidimą ir kuriame šio projekto istoriją iš naujo. Televizija, kaip žinia, man ne naujiena, tad ir naujoke nesijaučiu.“

Pirmosios ant scenos pasirodė „Baltos varnos“ ir Rusnė, atlikusios Justino Jaručio dainą „Rami“. Jaukiam pasirodymui komisija negailėjo gerų žodžių, ypač D. Filmanavičiūtė, kuriai labai patinka šis kūrinys. Būtent šis pasirodymas surinko daugiausia komisijos balų – 60. Aukščiausius balus merginoms skyrė ir vaikų, ir suaugusiųjų komisijos nariai.

Jas scenoje keitė Rūta Loop ir Milėja B. su daug energingesniu ir spalvingesniu pasirodymu – grupės „Spice Girls“ daina „Wannabe“.

Po to, kai ant scenos pasirodė Jurgis ir Milėja S. su daina „Stop This Flame“, komisijos nariai liko tiesiog sužavėti Milėjos vokalo ir netgi svarstė, kuris iš dviejų atlikėjų yra tikrasis dueto lyderis. Projekto teisėjai linkėjo ir ateityje paruošti skambių bei energingų pasirodymų, o Milėja žadėjo, kad taip ir bus.

Ant scenos skambėjo ir legendinės Whitney Houston daina „I Have Nothing“, kurią atliko Karina ir Augustė. Komisiją nustebino toks dueto pasirinkimas, nes kūrinys – ganėtinai sudėtingas, o jį atliekant lengva suklupti net ir patyrusiems dainininkams. Tiesa, duetas puikiai susitvarkė su šiuo iššūkiu ir padovanojo žiūrovams labai šiltą pasirodymą.

Netrukus studijoje padvelkė euroviziniai vėjai – „Twosome“ ir Alana atliko Dadi Freyro dainą „Think About Things“, turėjusią nuskambėti praėjusių metų „Eurovizijoje“. Šis Islandijos atstovo kūrinys buvo laikomas vienu iš konkurso favoritų.

Tas pats atlikėjas Islandijai atstovaus ir šiemet, tad komisija svarstė, ar jis gali būti rimtas konkurentas grupei „The Roop“ 2021 metų konkurse. Kaip ir buvo galima tikėtis iš „Twosome“, šios grupės pasirodymus visuomet smagu stebėti – ant scenos jie kėlė šypsenas, o Alana džiugino puikiu vokalu, kuriam pagyrimų negailėjo ir komisijos nariai.

Bene labiausiai teisėjus nustebino Liepa ir Radvilė, atlikusios dainų pynę iš daugiau nei 30 kūrinių: nuo senųjų 90-ųjų hitų iki „The Roop“ dainos „Discoteque“. Tokį netradicinį sprendimą įgyvendinti padėjo kompozitorius Deivydas Zvonkus, o kaip pasakojo Liepa, skambėjo kūriniai iš kiekvienų metų nuo jos gimimo. Keitėsi melodijos, keitėsi ir rekvizitai atlikėjų rankose. Dinamiškas pasirodymas sužavėjo komisiją, negailėjusią aukštų balų, padėjusių duetui įsitvirtinti tarp vakaro favoritų.

Daug roko ir rokeriams būdingo polėkio, užsidegimo ant scenos atnešė Jeronimas Milius ir Jogilė, atlikę Billy Idolo dainą „Rebel Yell“. Nors komisija pastebėjo, kad J. Milius puikiai jaučiasi atlikdamas tokius kūrinius, palinkėjo kitose laidose jam išlipti iš komforto zonos ir atlikti ką nors kito, pavyzdžiui, ką nors iš Justino Bieberio repertuaro. Atlikėjas nusišypsojo ir patikino, kad šiame projekte svarbiausi jaunieji atlikėjai, tad leis Jogilei rinktis. Ir jei tik ši norės, kitose laidose duetas nustebins ganėtinai netikėtu amplua.

Vakarą vainikavo Monikos Marijos ir Kotrynos pasirodymas. Jos atliko vieną didžiausių šių laikų hitų – Olivios Rodrigo „Drivers License“, kuris gražiai užbaigė pirmąjį „Dainuok su manim“ vakarą.

Po 57 balus surinkę Monikos Marijos ir Kotrynos, Liepos ir Radvilės bei Jeronimo ir Jogilės pasirodymai pasidalijo antrąją – ketvirtąją vietas, balu nuo jų atsiliko Jurgis Brūzga ir Milėja S. Kiek mažiau balų surinko Karina ir Augustė (53), Rūta Loop ir Milėja B. (52) ir Alana bei „Twosome“ (50).

Tiesa, kartais vaikų ir suaugusių komisijos balai išsiskyrė – pavyzdžiui, Liepai ir Radvilei bei Monikai Marijai ir Kotrynai suaugusieji skyrė aukščiausią įvertinimą, po 30 balų, tačiau mažieji teisėjai joms skyrė po 27 balus. O antrąją vietą vaikų balsavimo lentelėje užėmusios Rūta Loop ir Milėja B. liko prieš paskutinėje vietoje suaugusiųjų balų lentelėje.

Muzikinį projektą „Dainuok su manim“ žiūrėkite šeštadieniais nuo 21 val. per LRT TELEVIZIJĄ. Trečiosios laidos akimirkos – nuotraukų galerijoje ir vaizdo įraše.