Naujienų srautas

Veidai2016.04.26 11:35

Sriubos negavęs advokatas iš restorano Teksase pareikalavo 250 dolerių

LRT.lt 2016.04.26 11:35

Iš vieno Teksaso restorano advokatas pareikalavo daugiau nei 250 dolerių dėl to, kad maitinimo įstaiga negalėjo patiekti sriubos, kuri buvo įtraukta į specialų šeštadienio meniu.

„Our Place Restaurant“ Mansfilde paviešino „Facebooke“ nuotrauką, kurioje – balandžio 18 d. laiškas su advokato Dwaino Downingo parašu ir antspaudu. Advokatas laiške paaiškino, kad balandžio 16 d., šeštadienį, jis užsisakė restorane aperityvą ir dar du patiekalus, tarp jų – sriubą – iš specialaus tos dienos meniu, bet jam buvo paaiškinta, kad sriubos nebelikę.

Advokatas piktinosi, kad maitinimo įstaiga jam negalėjo pasiūlyti jokios nuolaidos dienos pietų kainai, nors sriubos negavo.

„Meniu sudarytas pagal jus. Aš priimu pasiūlymą“, – laiške rašė advokatas ir pažėrė teisinių terminų, galų gale paskelbdamas, kad jiems gali baigtis dar blogiau, nes nesilaiko savo susitarimų. Advokatas pagrasino teismu, rašo upi.com.

D. Downingas pareikalavo restorano grąžinti jam 2,25 dolerio už sriubą ir 250 dolerių už nuostolius. Restorano savininkas Benji Arslanovski pareiškė, kad pasipiktinęs klientas gaus atsaką iš jo teisininko.

„Tai nukeliaus iki teismo“, – griežtai pasakė restorano savininkas.

Verslininkas teigė, kad problemą buvo galima išspręsti skambučiu, ir advokatą jie būtų pavaišinę nemokama sriuba.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi