Veidai

2021.02.20 20:57

„Dainuok su manim“ krito dar 4 kaukės: projekte išvysime Moniką Mariją, Milių, Liepą ir „Baltas varnas“

atnaujinta 22.37
LRT.lt2021.02.20 20:57

Dar keturi LRT TELEVIZIJOS projekte „Dainuok su manim“ dalyvaujantys atlikėjai atskleidė savo tapatybes bei kartu dainuoti pakvietė jaunuosius dainorėlius. Po antrojo projekto vakaro paaiškėjo visi aštuoni duetai, kurie kovos dėl antrojo sezono nugalėtojų titulo.

Projekto pradžioje visų atlikėjų tapatybės buvo kruopščiai slepiamos, tačiau per pirmąją laidą kaukes nusimetė trys žymūs dainininkai ir grupė, antrojoje laidoje krito dar likusios kaukės. Nuskambėjus Viltės Gražulevičiūtės, Kotynos Ciūnytės, Margaritos Ratkelytės, Luko Aleksandrovo, Rusnės Savickaitės, Nikoletos Ambrazevičiūtės, Radvilės Galminaitės, Jogilės Petronytės, Teodoro Lipčiaus, Barboros Žižytės atliekamoms dainoms, patyrę scenos atlikėjai pasirinko sau partnerius. Tiesa, sėkmė nusišypsojo tik keturiems iš dešimties pasirodžiusių jaunųjų dainininkų.

Kotrynos pasirodymas nuginklavo Moniką Mariją, tad jau kitą savaitę išvysime jų bendrą pasirodymą. Projekte dar išvysime ir Radvilę, dainuosiančią su Liepa Norkevičiene, Jogilę, kurios partneriu tapo Jeronimas Milius, bei Rusnę, kuri dainuos ne su vienu partneriu, o net su dviem atlikėjomis – dvynukėmis sesėmis Milda ir Terese, daugeliui geriau žinomomis kaip „Baltos varnos“.

Pirmojoje laidoje taip pat susikūrė Milėjos Stankevičiūtės ir Jurgio Brūzgos, Milėjos Bičkaitytės ir Rūtos Loop, Augustės Paulavičiūtės ir Karinos Krysko, Alanos Šport ir grupės „Twosome“ duetai. Pirmoji laida, kai teko slėptis po kauke ir laukti širdį suvirpinsiančio vaiko pasirodymo, Rūtai Loop tapo tikru iššūkiu: „Buvo labai sunku. Man atrodė, kad tai bus sunkiausia projekto užduotis ir tai, greičiausiai, matėsi ir mano kūno kalboje. Žmonės už ekranų tikriausiai nė neįsivaizduoja, kaip mes ten jaučiamės, bet tikrai jaudinomės visi“

Rūta Loop išsidavė, kad šiek tiek jaudinosi ir nenorėjo, kad jos partnerė Milėja nusiviltų. „Nenorėjau, kad Milėja galvotų „o neee, su ja dainuoti nenoriu“. Bet kol kas mums sekasi puikiai. Aš klausausi jos, ji girdi mane. Noriu, kad projekte būtume pilnavertis duetas, partnerės, komanda. Abi lygios ir lygiavertės“, – atskleidžia atlikėja.

Jau kitą šeštadienį, vasario 27-ąją, kaukių studijoje nebebus – išvysime pirmuosius duetų pasirodymus. Projektas filmuojamas laikantis visų saugumo reikalavimų, studijoje nėra žiūrovų. Kiekvieną šeštadienį su žiūrovais sveikinasi pamiltas vedėjų duetas – Jurgita Jurkutė-Širvaitė ir Vidas Bareikis.

Sezono pabaigoje paaiškės, kam atiteks sezono nugalėtojų titulas. LRT.lt primena, kad pirmojo „Dainuok su manim“ sezono nugalėtojais tapo Vakarė Jarmalavičiūtė ir Edgaras Lubys.

Vakaro akimirkos – nuotraukų galerijoje.

Projektas „Dainuok su manim“ – kiekvieną šeštadienį nuo 21 val. LRT TELEVIZIJOS eteryje.