Veidai

2021.02.12 16:30

Vietoj mankštos – diskoteka namuose: „The Roop“ choreografai moko „Discoteque“ šokio žingsnių

LRT TELEVIZIJOS laida „Labas rytas, Lietuva“, LRT.lt2021.02.12 16:30

Praėjusiais metais visa Europa mokėsi grupės „The Roop“ šokio „On Fire“, šiemet mokosi rengti diskoteką namuose ir šokti po vieną. Eurovizinei „Discoteque“ vis labiau populiarėjant žemyne, grupės choreografai Miglė Praniauskaitė ir Marijanas Staniulėnas moko naujojo šokio žingsnelių.

LRT TELEVIZIJOS laidos „Labas rytas, Lietuva“ eteryje – virtuali šokio pamoka, patiksianti visiems, kurių namuose nuolat skamba šalies atstovų „Eurovizijoje“ kūrinys, o taip pat tiems, kuriems pabodo įprastos rytinės mankštos. „Tai tikrai gali būti puiki mankšta“, – patikino Miglė. Niekas geriau neišjudina nei smagūs diskotekos žingsneliai.

Šokime visi! „The Roop“ choreografai moko „Discoteque“ žingsnelių

Grupės „The Roop“ nariai pasakojo, kad „Discoteque“ vaizdo klipas yra tarsi sugrįžimas į vaikystę, o ir vienas judesių pasiskolintas iš legendinio krepšininko.

„Prisiminėme pirmuosius plaukų pasileidimus – tai, kaip šokdavome vieni namuose, kai niekas nemato. Vieną judesį netgi pasiskolinome iš Arvydo Sabonio – tai jo legendinis ančiuko gestas, kurį visi atsimename“, – atskleidė Vaidotas Valiukevičius.

LRT.lt primena, kad praėjusiais metais Vaidotas mokė praėjusių metų „The Roop“ šokio „On Fire“. Iš pirmo žvilgsnio šis šokis gal ir neatrodė sudėtingas, tačiau pabandžius judesius atkartoti, pavykdavo toli gražu ne kiekvienam.

Populiariausi