Veidai

2021.02.12 12:42

4-osioms vestuvėms besiruošianti Jennifer Lopez atvira – per pandemiją teko kreiptis į porų psichologą

LRT.lt2021.02.12 12:42

Jau du kartus dėl pandemijos atidėjusi vestuves su sužadėtiniu Alexu Rodriguezu, Jennifer Lopez „Allure“ žurnalui prisipažino, kad jiems teko kreiptis į porų psichologą. Ji tikisi, kad tai jos santykiams išėjo į naudą, nors moteris anksčiau yra sakiusi, jog jos meilės istorijos visuomet buvo banguotos ir tai labiausiai susiję su ja pačia ir savęs paieškomis.

Interviu kovo mėnesio „Allure“ viršelio istorijai J. Lopez atviravo apie savo santykius su sužadėtiniu A. Rodriguezu ir apie tai, kad pandemijos metu jiems teko kreiptis į porų psichologą.

„Pasiilgau kūrybiškumo, pasiilgau bėgimo,“ – prisipažino 51-erių J. Lopez. Tačiau jos sužadėtinis patikino, kad karantinas jam patiko: „Man patinka būti namuose. Man patinka susitikimai per „Zoomą“. Man patinka žinoti, kad vaikai yra namuose ir tu nuolat su jais. Iš tikrųjų buvo gera.“

Vis tik J. Lopez atvira – porai teko padirbėti su savimi: „Lankėmės pas specialistą. Manau, kad tai mums, mūsų santykiams, buvo labai naudinga.“

Dainininkė, prisipažinusi, kad labai didžiuojasi galimybe pasirodyti praėjusį mėnesį vykusios prezidento Joe Bideno inauguracijos metu, pasakojo apie savo vestuvių planus ir apie tai, kaip jie norėjo surengti ceremoniją užsienyje.

Bideno inauguracijoje – ir Jennifer Lopez pasirodymas: atliko dainą „This Land Is Your Land“

„Mums tai buvo labai svarbu, – sakė ji. – Mėnesių mėnesiais planavome, galvojome apie užsienį... Galbūt tiesiog buvo netinkamas laikas. Pradedi galvoti apie visus tuos dalykus – kad viskas turi būti tobula, kad turi būti ta dieviška akimirka.“

Praėjusį mėnesį dainininkė su žurnalu „Elle“ kalbėjosi apie tai, kad porai teko atidėti vestuves. „Mes jau du kartus nukėlėme vestuves. Buvome suplanavę tai, ko iš tikrųjų labai norėjome, [bet] nežinau, ar sugebėsime viską atkartoti, – sakė J. Lopez. – Mes viską atšaukėme ir nuo tada apie vestuves rimčiau nekalbėjome. Nėra kur skubėti. Mes norime viską padaryti taip, kaip turi būti, tada, kai tam bus tinkamas metas. Tiesiog turime palaukti ir pažiūrėti, kaip viskas klostysis visame pasaulyje.“

A. Rodriguezas ir J. Lopez yra kartu nuo 2017 m. pradžios. Jie susižadėjo 2019 m. kovą, rašo people.com. „Mano meilės istorijos visuomet buvo labai banguotos. Manau, kad tai labiausiai susiję su manimi ir savęs paieškomis. Galiu tik patvirtinti seną tiesą – kol neišmoksti mylėti savęs, tol tyrai ir nuoširdžiai negalėsi mylėti kito.

Tik mylėdamas save, gali sukurti meile bei pagarba paremtus santykius“, – J. Lopez yra sakiusi „Harpers Bazaaar“.

Žinoma moteris jau buvo ištekėjusi tris kartus. Karjeros pradžioje maždaug metus buvo susituokusi su Ojani Noa, 2001-2003 m. – su Crisu Juddu. Ilgiausiai, dešimtmetį, jos vyru buvo atlikėjas Marcas Antony. 2008-aisiais m. pora susilaukė dvynių Emme Maribelės ir Maximiliano.

Atsiradus vaikams J. Lopez sako pradėjusi ir naują savo gyvenimo etapą – visas savo gyvenimo sritis pavertusi tokiomis prasmingomis, kaip ir buvimą mama.

„Supratau, kad vienintelis žmogus, kuri gali man padėti esu aš pati. Man teko save pažinti ir padaryti save laiminga. Tas suvokimas tapo nemenku lūžiu mano gyvenime. Teko į daugelį dalykų pažvelgti kitaip ir suprasti, kad ne mano klaidos mane apibūdina. Žmogų apibūdinai tai, kaip jis priima savo klaidas ir kiek iš jų išmoksta“, – apie brandą kalbėjo aktorė.