Veidai

2021.02.12 07:10

„Ally McBeal“ žvaigždė svajonę tapti mama įgyvendino įsivaikinusi, o laimę surado su Holivudo legenda

LRT.lt2021.02.12 07:10

Advokatę Ally McBeal suvaidinusi Calista Flockhart pastaraisiais metais ekrane matoma retai – ji mėgaujasi šeimos gyvenimu su Holivudo legenda Harrisonu Fordu ir sūnumi, kurį įsivaikino dar tada, kai pasaulis ėjo iš proto dėl jai šlovę atnešusio serialo. Kone tobulą gyvenimą kartais apkartindavo Calistą lydėję gandai apie valgymo sutrikimus, o žemę po kojomis sudrebino skaudi nelaimė.

Televizijos žiūrovų atmintyje išliko kiek išsiblaškiusi, linksma, pašėlusi advokatė iš kultinio 1997-2002 m. serialo „Ally McBeal“. Šis vaidmuo išgarsino pagrindinį vaidmenį sukūrusią C. Flockhart, vėliau taip pat nusifilmavusią serialuose „Brothers & Sisters“ bei „Supergirl“.

Tiesa, nė vienas kitas vaidmuo nesulaukė tokio susidomėjimo kaip Ally McBeal, pelnęs jai „Auksinį gaublį“ ir Aktorių gildijos apdovanojimą.

„Rodos, iki tol dauguma filmuose ir serialuose rodytų herojų buvo tobulos. Tik ne Ally, galbūt todėl į ją žiūrėdamos moterys matė save ir galėjo lengviau atsikvėpti. Man Ally taip pat patiko, nors kartais sakydama savo herojės žodžius kūrybinei grupei primindavau, kad tai jos, o ne mano mintys“, – ABC žinioms yra pasakojusi C. Flockhart.

Nuo pirmojo „Ally McBeal“ sezono ji patraukė visuomenės dėmesį, o gyvenimas apsipynė įvairiausiais gandais ir ne gandais. Ne vienus metus gerbėjai šnabždėjosi, kad itin liesa aktorė kenčia nuo valgymo sutrikimų. Pati C. Flockhart tai ilgai neigė, o ABC netgi yra teigusi, kad kol jos artimiausi žmonės žino tiesą, tol į piktus liežuvius ji nekreipianti dėmesio. „Tai tamsioji pramogų verslo pusė – gandai tikrai gali būti nemalonūs ar įžeidžiantys“, – yra sakiusi ji.

Vis tik 2006-aisiais aktorė prisipažino, kad darbas „Ally McBeal“ filmavimo aikštelėje trukdavo po 15 val. per parą, kėlė tam tikrą stresą: „Sportuodavau daug, o valgiau mažai, tad mano imunitetas nusilpo. Iš tiesų tiesiog neturėdavau laiko pavalgyti, o galiausiai netekau ir apetito. Dabar viskas gerai.“

Dar besifilmuodama „Ally McBeal“ aktorė įgyvendino seną savo svajonę ir tapo mama. „Visuomet svajojau įsivaikinti, tad esu palaiminta turėdama nuostabų ir sveiką sūnų“, – po to, kai jos namuose apsigyveno kūdikėlis Liamas, buvo rašoma aktorės išplatintame pranešime žiniasklaidai.

Tapusi motina ir nusifilmavusi paskutinėje „Ally McBeal“ serijoje aktorė nusprendė padaryti trumpą pertrauką karjeroje, o į aikštelę vėl sugrįžo po kelių metų, kai sūnus ūgtelėjo.

Tiesa, netrukus po to, kai į jos gyvenimą atkeliavo sūnus, aktorės šeima pasipildė ir dar vienu nariu – 2002-aisiais „Auksinių gaublių“ įteikimo ceremonijoje ji sutiko „Žvaigždžių karų“ ir „Indianos Joneso“ žvaigždę Harrisoną Fordą. Pora susižadėjo 2009 m. per Valentino dieną, o 2010-ųjų vasarą sumainė aukso žiedus. Calistai tai pirmoji santuoka, Holivudo legendai H. Fordui – trečioji.

Jis už žmoną vyresnis 22-ejais metais. „Tai visiškai nereikšminga mūsų santykių detalė – dažnai pamirštu, kad jis vyresnis už mane“, – „Hello“ yra sakiusi aktorė. Aktorių pora laikoma viena tvirčiausių Holivude.

Nors jie vengia kalbėti apie asmeninį gyvenimą, H. Fordas žurnalui „Parade Magazine“ juokais sakė, kad laimingos jo santuokos paslaptis – gebėjimas patylėti. „Nieko nesakyk, tik linksėk galvą“, – šyptelėjo jis. Jo žmona žino ir dar vieną priežastį – drauge jie daug juokiasi ir moka vienas kitą pralinksminti.

Tačiau jie moka ne tik drauge juoktis, bet ir palaiko vienas kitą purtant sunkumams. Bene tobulą šeimos gyvenimą 2015-aisiais sukrėtė nelaimė – aviacijos entuziastas H. Fordas nukrito su savo valdomu lėktuvėliu ir atsidūrė ligoninėje. Jo gyvybei buvo kilęs pavojus.

Kaip rašė people.com, Calista sugrįždavo namo, išlydėdavo sūnų į mokyklą ir vėl ištisas valandas leido prie vyro ligoninės palatoje. Tokiu ritmu ji gyveno ne vieną savaitę.

„Vis tik mano žmona – nuostabi moteris, suprantanti mano aistrą skraidyti. Ji ne tik supranta mane, bet kartu ir skraido“, – po nelaimės people.com yra sakęs H. Fordas.

Pastaraisiais metais C. Flockhart vis rečiau matoma ekranuose – ji nebijo daryti pertraukų karjeroje ir mielai atsiduoda šeimai bei poilsiui. Po 2005-ųjų ji nebevaidino kine, o ir jos darbai televizijoje nuo 2014-ųjų – labiau epizodiniai. Tiesa, pirmajame serialo „Supergirl“ sezone ji buvo viena pagrindinių aktorių, tačiau filmavimo aikštelei persikėlus į Kanadą, C. Flockhart pasirodė vos keliose vėlesnių sezonų serijose.

„Supergirl“ komanda taip pat yra pasakojusi, kad aktorė nebenori dirbti už Los Andželo ribų, tai, anot kolegų, dar labiau riboja jos galimybes dirbti įvairiuose projektuose.

„Turbūt esu vyresnė, protingesnė, o mano prioritetai pasikeitė. Šeima man labai svarbi – noriu grįžti namo pietų, noriu dirbti savo mieste“, – kalbėjo C. Flockhart.