Veidai

2021.02.10 12:30

Per gimtadienį padebesiais skrajojanti Nomeda Marčėnaitė: tai puiki proga pasitikrinti širdies reitingus

Eimantė Juršėnaitė, LRT.lt2021.02.10 12:30

„Išmintingas žmogus pats nusprendžia, kaip jis žiūrės į gyvenimą, o aš dar paauglystėje nusprendžiau į gyvenimą žiūrėti pozityviai“, – portalui LRT.lt sakė Nomeda Marčėnaitė, vasario 10-ąją pasitikusi 56-ąjį gimtadienį.

„Mylimasis, norėdamas pasveikinti pirmas, pažadino mane ganėtinai anksti. Laimei, nakčiai buvau išjungusi telefoną – vos tik įjungiau, tiesiog užplūdo sveikinimai. Jau kelias valandas atsakinėju į sveikinimo žinutes, nors spėju tik širdeles siųsti, nes atrašyti visiems paprasčiausiai nespėju, – džiaugėsi N. Marčėnaitė. – Turbūt jei ne virtualybė, tiek daug sveikinimų nebūtų, tačiau vis tiek džiugu, sakau, kad gimtadienis – puikus būdas pasitikrinti savo reitingus gerąja prasme, širdies reitingus. Jie mane pakėlė į tokias aukštumas, kad net pusryčių šiandien nereikia.“

Nomeda sakė, kad gimtadienis jai – visuomet labai linksma šventė, nors jo belaukiant kartais apima įvairios mintys, pamąstymai. „Būna tų bangų. Ir šiemet, šventės išvakarėse susimąsčiau, taigi nieko nelaukdama viską išrašiau, išliejau mintis. Apskritai mėgstu išrašyti emocijas, tarsi pasidalydama jomis su popieriaus lapu ar kompiuteriu. Labai palengvėja.

Tačiau tos bangos, užplaukiantis liūdesys taip pat reikalingi – tam, kad įvertintume laimės pikus. Juk išmintingas žmogus apsisprendžia, kaip jis žiūri į gyvenimą – aš dar paauglystėje nusprendžiau, kad į gyvenimą noriu žiūrėti pozityviai, todėl ir liūdesio bangos mano gyvenime neužsilaiko“, – svarstė ji.

Feisbukas jai primena, kaip gimtadienius šventė ankstesniais metais. Neretai šią progą ji praleisdavo su mylimuoju keliaudama arba draugių apsuptyje.

„Prieš metus sumaniau išskristi į Balį, tačiau užklupo didžiulė audra, dėl kurios buvo sustabdyti skrydžiai, taigi gimtadienį praleidau Frankfurto oro uoste, paniškai lakstydama ir bandydama pasikeisti skrydį. Oro uostas buvo pilnas tokių pat išprotėjusių žmonių. Galiausiai, kai kažkokiu būdu pavyko viską išspręsti, sėdėjau bare ir įžvelgiau tik pozityvą – juk taip gimtadienio anksčiau nebuvau šventusi“, – šypsojosi N. Marčėnaitė.

Nors dėl karantino gimtadienio taip, kaip įprasta, atšvęsti negali, praleisti jo tikrai neketina – kai tik bus galima, ji būtinai susitiks su draugėmis ir šią progą paminės. „Galbūt pats metas pradėti gimtadienius švęsti vasarą“, – geros nuotaikos neprarado ji.