Veidai

2016.04.16 13:52

D. Montvydo planuose – paskutinė kelionė prieš didžiąją „Euroviziją“

LRT.lt2016.04.16 13:52

Savaitgalį Donatas Montvydas „pasimatuos“ didžiąją „Eurovizijos“ sceną. Tiesa, kol kas tai vyks tik labai panašiomis sąlygomis sukurtame angare, o ši kelionė, tikina atlikėjas, bus paskutinė iki didžiojo konkurso. 

„Savaitgalį skrisime į Stokholmą. Važiuosime į specialų angarą, kur vyks paskutinė repeticija. Ten bus sukurtos sąlygos, panašiausios į didžiąją „Eurovizijos“ sceną. Tai – paskutinė kelionė prieš pagrindinę „Euroviziją“, – pasakoja D. Montvydas. 

Tačiau užsiėmimų atlikėjui nestings ir Lietuvoje, nors nuo tokio darbų maratono dainininkas tikina nepavargęs. „Esu darbštus. Jaučiu, kad man tai – būtina. Jaučiu, kad tik per darbą galima pasiekti tam tikrų rezultatų, kokybės. Ir tik dėka tokio požiūrio mums pavyksta kažko pasiekti. „Eurovizija“ iš esmės nieko nekeičia. Mano darbas Lietuvoje yra visuomet intensyvus“, – sako muzikantas. 

Paklaustas apie konkurentus didžiojoje „Eurovizijos“ scenoje dainininkas sako, kad favoritų nėra daug ir išskiria Prancūzijos bei  Bulgarijos atstovus. „Aiškiai girdžiu skambesį ir kokybę. Matau, kad tie žmonės turi nemažai patirties, yra pasiruošę. Manau, kad akivaizdaus laimėtojo šiais metais nėra, kaip, pvz., buvo Loreen ar Mansas, todėl sieksime aukščiausių tikslų ir kovosime iki galo“, – žada Lietuvos atstovas. 

Jis taip pat tikino pastebėjęs, kad 70 proc. atlikėjų nebendradarbiauja su stipriomis komandomis. „Tad labai džiaugiuosi savo stipria komanda, kurioje kiekvienas narys žino savo darbus ir juos atlieka“, – kalba D. Montvydas.

Bulgarijos atstovės daina: 

Prancūzijos atstovo kūrinys: 

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt