Naujienų srautas

Veidai2016.04.15 19:50

Elizabeth II mėgsta papokštauti: juoktis drįsta ne visi

„Malonu jus šį vakarą matyti“, – per susitikimą Maltoje įprastai formaliai kalbą pradėjo karalienė Elizabeth II, bet staiga pakėlė akis nuo parašytos kalbos ir tiesiai šviesiai rėžė: „Gerbiamas Kanados premjere, o Jums dėkoju, kad leidote pasijusti tokia sena.“

Tai buvo atsakymas į prieš ją kalbėjusio Justino Trudeau pastabą apie tai, kaip esą ilgai ir garbingai karaliauja karalienė, einanti jau devyniasdešimtuosius gyvenimo metus.

Specialiai gimtadienio progai dokumentinį filmą „Mūsų devyniasdešimtmetė karalienė“ sukūręs režisierius Ashley Gethingas sako girdėjęs apie Elizabeth II humoro jausmą, bet nesitikėjęs, kad jis toks tiesmukas. 

Filmuojant karalienė režisierių ne kartą išmušė iš vėžių. Pavyzdžiui, per vieną susitikimą su publika Elizabeth II, kaip įprasta, laukė užkulisiuose, kol atsidarys durys ir ji galės žengti. Belaukdama ji klustelėjo greta stovinčių – kaip manote, ar kas nors laukia už tų durų? Subtilų juokelį suprato ne visi – juk už durų šiaip ar taip tikrai laukė minios. 

Kita gluminanti scena režisieriaus laukė karališkosiose arklidėse, kai karalienė pristatė vieną iš savo ponių ir pavadino jį primadona. „Argi nematai, kad ponis žiūri į tave klausdamas, ar gerai atrodo“, – tarė Elizabeth II ir davė poniui daržovę, tačiau šis ją išspjovė.

Daugiau apie Elizabeth II humorą – reportaže.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi