Veidai

2016.04.15 14:19

Euroviziniame renginyje dalyvavęs D. Montvydas stiprių konkurentų nemato

LRT.lt 2016.04.15 14:19

Iš Izraelyje vykusio eurovizinio renginio „Israel Calling“ grįžęs Donatas Montvydas LRT.lt portalui pasakojo, kad parsivežė pačius geriausius įspūdžius apie šią šalį, tačiau daugiau tokių renginių aplankyti neketina: šiuo metu jo prioritetas – darbai Lietuvoje. 

„Izraelyje susitikome su estu. Su juo susipažinau jau anksčiau – per Lietuvoje filmuotą reklamą, todėl buvome artimesni. Visi sutikti „Eurovizijos“ dalyviai bendravo maloniai ir šiltai, kiekvienos valstybės atstovas turi savo mentalitetą ir požiūrį“, – įspūdžiais su LRT.lt dalinosi dainininkas. 

Apie kaimyno esto dainą ir jo profesionalumą D. Montvydas atsiliepė tik teigiamai. Jo manymu, viskas atlikta kokybiškai, o daina ir jos atlikimas – skonio reikalas. Be to, pasak dainininko, didžioji dalis „Eurovizijos“ atstovų – tikri profesionalai ir vienam pasirodymui gerai pasiruošę yra visi. 

„Pati šalis – nuostabi. Šiltas klimatas, žmonės labai malonūs, paslaugūs ir besišypsantys. Žinoma, nuostabus oras glosto ir kūną, ir širdį. Maistas taip pat puikus, todėl įspūdžiai apie šalį – patys geriausi. Tokį eurovizinį renginį jie rengė pirmą kartą. Jiems pavyko susikviesti 20 valstybių ir tai – tikrai geras rezultatas“, – tikino atlikėjas. 

Paklaustas, kodėl pasirinko Izraelyje, o ne kitose šalyse vykusį renginį, D. Montvydas tikino, kad šio koncerto laikas buvo geriausiai suderinamas su darbais Lietuvoje.

„Prioritetas – darbai Lietuvoje. Čia buvo albumo įrašai, vyko turas, daug „Eurovizijos“ renginių dubliavosi su šiomis datomis. Be to, į šiuos renginius važiavome jau 2012-aisias, todėl žinome, ko iš tokių renginių galima tikėtis. Reklamos atlikėjai ten gauna labai nedaug. Į tokius renginius labiau vykstama pamatyti šalį, susipažinti su jų kultūra ir pamatyti bei įvertinti konkurentus. Manau, kad suprastum, kas vyksta, pakanka vienos tokios kelionės“, – kalbėjo Lietuvos atstovas.