Veidai

2021.02.03 10:56

Trečiojo vaikelio laukiantis Rafailas Karpis: ką nors sutikusios dukrytės skuba pasidžiaugti naujiena

Eimantė Juršėnaitė, LRT.lt2021.02.03 10:56

Vasarą operos solisto Rafailo Karpio ir jo žmonos Dianos Karpės šeimą aplankys gandrai – porai gims trečioji atžala. Džiugią naujieną portalui LRT.lt patvirtino pats R. Karpis.

Rafailas ir Diana Karpiai augina dvi dukras – šešerių Rachelę ir dvejais metais jaunesnę Lėją. „Sužinojusios, kad turėsime dar vieną vaikelį, dukrytės šią naujieną priėmė labai džiugiai, jos labai laimingos.

Kai išėję pasivaikščioti ką nors sutinkame savo gyvenvietėje, ar nuėjusios į darželį, visiems sutiktiems pasakoja kaip stipriai laukia vaikelio, dažnai glostydamos mamos pilvelį vis pasidžiaugia, kad bus lėliukas“, – pasakojo R. Karpis, atsikleidęs, kad vaikelis gims vasarą.

Nors pusiau juokais, pusiau rimtai yra kalbėjęs, kad norėtų penkių dukrų, solistas patikina, kad visai nesvarbu, kas gims: „Vaikelis yra didžiausia dovana ir didžiausias džiaugsmas, koks gali būti. Žinoma, tai, ką patyriau augindamas dvi dukras mane labai žavi“, – šypsojosi jis.

Anksčiau portalui LRT.lt R. Karpis yra prisipažinęs, kad dukrų norams atsispiria sunkiai: „Meluočiau, jei sakyčiau, kad neišskystu pamatęs savo mylimiausių mergaičių dėmesį ar tiesiog šypseną. Tik stengiuosi nepamesti proto. Esu tikras, kad kalbant apie lepinimą, turėtume labiau kontroliuoti save nei vaikus. Kartais per daug lepindami savo vaikus, darome jiems meškos paslaugą. Bet čia yra teorija, praktikoje būna truputį kitaip.“

Populiariausi