Naujienų srautas

Veidai2016.04.14 14:00

Liemenė, kuri pavers šunį socialinių tinklų žvaigžde

LRT.lt 2016.04.14 14:00

Nuo šiol gyvūnai galės patys, be šeimininkų pagalbos pasirūpinti savo įvaizdžiu socialiniuose tinkluose. Tą augintiniai, turintys uodegas, gali padaryti su „Posting Tail“ liemene.

Ši speciali, šunims sukurta liemenė yra su kamera, kuri pagal uodegos judesius fiksuos šuns akimirkas. Kai šuo vizgina uodegą, kamera užfiksuoja nuotrauką ir išsyk publikuoja ją „Facebook“ tinkle. Tai nauda ne tik šunų gerbėjams, bet ir šeimininkams – pagaliau suprasite, kodėl jūsų keturkojis laimingas.

Liemenė, sukurta šunų ėdalo įmonės „Pedigreee“ ir „Saatchi & Saatchi Madrid“ agentūros, naudoja „Raspberry Pi“ kompiuterį, kuris seka gyvūno uodegos judesius. Įrenginys geba atskirti įprastą uodegos vizginimą nuo tokio, kuris išreiškia šuns susijaudinimą, rašo mashable.com. Kompiuteris toks išmanus, kad nefiksuos nuotraukų, kai šuo bus įprastos nuotaikos.

„Posting Tail“ sujungtas su Wi-Fi, gali būti prieinamas 3G ryšiu, taigi, tai reiškia, kad jūsų žavusis augintinis gali pasidaryti asmenukę praktiškai bet kuriame Žemės kampelyje.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi