Veidai

2016.04.13 15:31

Tel Avive viešintis D. Montvydas žengė raudonuoju kilimu ir sodino medžius

LRT.lt2016.04.13 15:31

Iki „Eurovizijos“ likus mažiau nei mėnesiui, konkurso dalyviai vyksta į mažuosius koncertus įvairiose šalyse ir pristato savo dainas europiečiams. Pirmą kartą Izraelyje vykstančiame šou pasirodė ir Lietuvos atstovas Donatas Montvydas.

Nuo sekmadienio vakaro Tel Avive viešintis mūsų šalies atstovas sulaukė nemažai vietinės ir užsienio žiniasklaidos dėmesio, dalyvavo spaudos konferencijose.

„Tiek aš, tiek lietuviai norėtų, kad šiemet užimtume aukštesnę vietą „Eurovizijoje“ nei 2012-aisiais. (Tais metais finale D. Montvydas liko keturioliktas – LRT.lt). Bet nejaučiu spaudimo ir ramiai ruošiuosi savo pasirodymui“, – apie šiųmetinius lūkesčius kalbėjo atlikėjas.

Paklaustas, kodėl „Eurovizijai“ pasirinko būtent švedų kurtą dainą, D. Montvydas negailėjo komplimentų šios šalies kompozitoriams. „Jei Lietuvoje turėtume patyrusių gerų dainų autorių, neprašyčiau pagalbos iš švedų. Švedijos muzikos industrija yra labai galinga ir turi didžiulę patirtį. Jie yra tikri profesionalai, štai kodėl paprašiau jų parašyti mums dainą.

Jie sukūrė penkias ar septynias dainas ir iš jų aš išsirinkau man labiausiai patinkančią. Išsirinkti buvo visai nesunku, vos išgirdus „I‘ve Been Waiting For This Night“ man per kūną nubėgo šiurpuliukai. Supratau, kad tai – ta daina“, – užtikrintai dėstė dainininkas.

D. Montvydas taip pat sulaukė žurnalistų klausimų apie treniruotes bei nacionalinės atrankos trukmę bei taisykles.

Į Tel Avive vykusio koncerto sceną lipęs D. Montvydas vietinės publikos buvo sutiktas palankiai:

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.