Veidai

2016.04.13 12:35

D. Montvydas ruošia dovaną Lietuvos ir NATO kariams

LRT.lt 2016.04.13 12:35

Šių metų nacionalinės atrankos į „Euroviziją“ nugalėtojas ir antrą kartą Lietuvai didžiajame muzikos konkurse atstovaujantis atlikėjas Donatas Montvydas šį penktadienį apsilankys Lietuvos kariuomenės Karinių oro pajėgų Aviacijos bazėje.

„Man didžiulė garbė apsilankyti bazėje ir paįvairinti karių kasdienybę. Tiesa, man pačiam labai įdomu, kokią techniką naudoja kariai bei kaip atrodo bazė“, – neslepia susidomėjimo atlikėjas.

Muzikos žvaigždės tikslas – paįvairinti Lietuvos kariuomenės ir NATO Oro policijos misiją atliekančių Ispanijos junginio karių kasdienybę.

„Galime tik numanyti, kokia svarbi šių karių misija bei kokią atsakomybę jie neša ant savo pečių, mano tikslas – bent šiek tiek atitraukti nuo kasdienybės ir praskaidrinti ją“ – teigia D. Montvydas.

Susitikimo metu D. Montvydas kariams padovanos savo atliekamas dainas, o NATO oro policijos misiją atliekantys Ispanijos oro pajėgų junginio kariai suteiks atlikėjui galimybę iš arčiau susipažinti su vienu galingiausių naikintuvų Europoje –„Eurofighter Typhoon“, taip pat supažindins su piloto specialybe bei jų naudojama ekipuote.