Naujienų srautas

Veidai2016.04.12 15:21

Pradėta konstruoti „Eurovizijos“ scena

LRT.lt 2016.04.12 15:21

Stokholme jau vyksta paskutiniai pasiruošimo darbai prieš „Eurovizijos“ dainų konkursą. „Globe“ Arenoje pirmadienio popietę pradėti scenos konstravimo darbai, praneša ESCToday.

Eilę metų už eurovizinės scenos paruošimą konkursui atsakinga ta pati komanda – „M&M Production”. Pirmąją Europos dainų konkurso sceną jie sukonstravo dar 2002-aisias, tą pavasarį „Eurovizija” vyko Estijos sostinėje Taline.

LRT.lt portalas jau anksčiau pranešė, kad 2016-ųjų „Eurovizijos“ sceną sukūrė Frida Arvidsson ir Viktoras Brattstromas, kūrę ir 2013-ųjų konkurso, vykusio Malmo mieste, sceną. Menininkai tikina, kad šiemet formuojant scenos dizainą didžiausias dėmesys buvo skiriamas erdvės ir optinių iliuzijų kūrimui.

Beribės scenos įspūdį sukurs šviesos efektai. „Norėjome sukurti tokį dizainą, kuris žmones priverstų susimąstyti, ar tai apskritai yra įmanoma“, – sako V. Brattstromas. Planuojama statyti ir LED ekranų sieną, kurioje galėtų judėti artistai. „Paprastai LED ekranų siena yra plokščia ir stovi pačiame scenos gale. Mes šią sieną suformuosime taip, kad žmonės joje galėtų judėti“, – tikina dizaineris.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi