Veidai

2021.01.30 21:18

Dviejų sūnų tėvas Justinas Timberlake`as – apie tėvystę ir tai, kodėl vaikus saugo nuo smalsuolių

LRT.lt2021.01.30 21:18

Atlikėjas Justinas Timberlake`as su žmona Jessica Biel augina du sūnus – penkerių Silasą ir naujagimį Phineasą. Tiesa, pora saugo vaikus nuo smalsios gerbėjų akies ir socialiniuose tinkluose beveik nesidalija jų nuotraukomis. Pasak J. Timberlake`o, jiedu su žmona siekia, kad vaikai kuo ilgiau galėtų pasimėgauti nerūpestinga vaikyste ir jų nepersekiotų žinomų tėvų šešėlis, rašo CNN.

Naujausiame JAV aktoriaus Daxo Shepardo kuriamos tinklalaidės „Armchair Expert with Dax Shepard“ epizode viešėjęs atlikėjas J. Timberlake`as atvirai papasakojo, kodėl saugo vaikus nuo smalsių gerbėjų. Aptarę iššūkius, su kuriais tenka susidurti tėčiams, tinklalaidės pašnekovai pasidalijo ir asmenine patirtimi.

Be tėčio augęs ir šiuo metu pats dvi dukras auginantis D. Shepardas iki šiol svarsto, ar turėdamas vyrišką ramstį būtų užaugęs kitoks.

„Aš neturėjau tėčio, todėl nebuvo, kas man pasakytų: „Tu viską darai teisingai. Tu užaugsi puikiu vyru“. Todėl į visus dalykus, kuriuos mano bendraamžiai laikė vyriškais ar drąsiais, aš nerdavau stačia galva – man labai reikėjo to vyriško paskatinimo ir pritarimo. Aš apie tai labai daug galvoju, tarsi tai būtų mano gyvenimo variklis“, – atviravo D. Shepardas.

39-erių J. Timberlake`as pasakojo, kad jam pavyzdžiu gyvenime tapo jo senelis. „Jis buvo panašus į Johną Wayne`ą. Jis buvo tvirtas vyras ir turėjo aiškią nuomonę visais klausimais, – kalbėjo atlikėjas. – Aš skųsdavausi: „Žinai, seneli, tas vaikas mokykloje prie manęs priekabiavo“. O jis sakydavo: „Nekreipk dėmesio“. Jis buvo iš tos kartos, kur „nebūk mamyčiukas, nebijok susitepti rankų“... Ta visa vyrų karta buvo tokia, kuriai buvo draudžiama rodyti jausmus.“

Dabar vyrams jau leidžiama jausti, tačiau ir vėl kyla klausimų, kaip su tuo tvarkytis, pastebėjo J. Timberlake`as. „Sykį kalbėjomės su žmona, pateikiau tokią pusiau juokingą analogiją apie šiuolaikinę moterų kartą ir tą keistą, juokingą apsikeitimą vaidmenimis. Dabartinė vyrų karta yra linkusi atvirai reikšti jausmus: „Žinai, brangioji, jaučiuosi kaip...“, o moterys atkerta: „Aš nežinau, ką man daryti su tavo jausmais“, – kalbėjo J. Timberlake`as.

Jam antrino ir tinklalaidės kūrėjas. „Mums visiems tai nepatogu, nesame mokyti taip elgtis“, – sakė D. Shepardas. Pašnekovai sutarė ir dėl to, kad auginti berniukus yra vienas dalykas, o mergaites – visai kas kita.

„Nepavydžiu tiems, kurie augina berniukus. Aš visada bijau, nes manau, kad jei mes turėtume berniukų, kas nors juos mokykloje skriaustų ir jie grįžtų namo nusiminę, man tai labai nepatiktų ir aš pasakyčiau tai, ką galvoju – arba leiskis mušamas visą gyvenimą, arba vieną kartą rimtai duok atgal“, – pusiau juokais, pusiau rimtai kalbėjo D. Shepardas.

J. Timberlake`as teigė besistengiantis sąmoningai užtikrinti savo vaikams normalią vaikystę ir pridūrė, kad jaudinasi dėl to, jog su žinomų tėvų vaikais gali būti elgiamasi kitaip.

„Stengiuosi būti sąmoningas, kad galėtume gyventi įprastą gyvenimą ir pernelyg keistai nesistengtume išsaugoti privatumo. Tiesa, noriu, kad vaikai galėtų kaip įmanoma ilgiau išlikti vaikais ir kad niekas su jais nesielgtų kitaip nei su kitais vaikais vien dėl to, kuo užsiima jų tėvai“, – sakė J. Timberlake`as.

Populiariausi