Veidai

2021.01.27 15:31

Billie Eilish – apie siaubingą santykį su savo kūnu ir netikėtą šalutinį lieknėjimo tablečių poveikį

LRT.lt2021.01.27 15:31

„Prisimenu, vartojau tabletes, kurios, kaip man sakė, padės numesti svorio, tačiau nuo jų tik pradėjau šlapintis į lovą“, – portale „People“ cituojama atlikėja Billie Eilish. 

Devyniolikmetė dainininkė dažnai kalba apie savo drabužių stilių ir tai, kad jos įvaizdį suformavo nepasitenkinimas kūno linijomis. Praėjusių metų kovą ji netgi metė iššūkį tiems, kas kritikuoja ją dėl figūros, išplatindama vaizdo įrašą, kuriame matyti, kaip dainininkė išsirengia iki apatinių ir pasineria į juodos spalvos skystį.

Tačiau po kelių mėnesių internetą apskriejo daug kalbų sukėlusi B. Eilish nuotrauka, kurioje dainininkė dėvėjo kiek labiau nei jai įprasta aptemptą palaidinę. Naujoje „Vanity Fair“ viršelio istorijoje B. Eilish prisiminė tą nelemtą nuotrauką.

„Man pasirodė, kad aplinkiniai žmonės dėl to jaudinosi labiau nei aš pati, nes ir žalodavau save dėl savo kūno formų. Jei atvirai, apsmukusius drabužius pradėjau dėvėti tik dėl savo kūno“, – sakė ji.

Pasakodama apie tai, kaip palaipsniui susitaikė su savo išvaizda, B. Eilish, kuriai buvo diagnozuotas girdimosios informacijos apdorojimo sutrikimas ir Tureto sindromas, teigė, kad šiandien jos požiūris į savo kūną yra kur kas sveikesnis nei ankstyvoje paauglystėje.

„Aš labai džiaugiausi, kad esu šiame savo gyvenimo etape ir kad tai neįvyko prieš trejus metus, kai mano santykis su kūnu buvo siaubingas, ar prieš penkerius metus, kai intensyviai šokau ir iš viso nieko nevalgiau. Aš tiesiog badavau“, – sakė penkis „Grammy“ apdovanojimus pelniusi dainininkė, primindama apie epifizinės (augimo) plokštės traumą, užkirtusią jai kelią siekti šokėjos karjeros.

„Prisimenu, vartojau tabletes, kurios, kaip man sakė, padės numesti svorio, tačiau nuo jų tik pradėjau šlapintis į lovą, kai man buvo 12 metų. Kažkokia beprotystė. Net negaliu tuo patikėti, – sakė B. Eilish.

Los Andžele, JAV gimusi atlikėja augo muzikantų ir aktorių šeimoje. Nors muzikos pasaulyje sukasi ir dainas kuria nuo vienuolikos, pasaulinį pripažinimą ji pelnė 2016 m. išleidusi debiutinį singlą „Ocean Eyes“.

Paauglių dievinama B. Eilish dažnai pabrėžia nevartojanti alkoholio, prisipažįsta nė karto nebandžiusi rūkyti. Be šeimos, tikina, būtų niekas – dainininkės muzikantai tėvai savo vaikus nusprendė mokyti namuose, kur kiekviename kambaryje stovėjo pianinas ir kuriuose klestėjo muzika bei laisvė. Pirmasis Billie kūrinys „Ocean eyes“ buvo įrašytas mažyčiame miegamajame kartu su broliu Finneas`u, vėliau čia pat gimė ir visas albumas.