Veidai

2021.01.25 16:04

Keira Knightley nebevaidins režisierių vyrų filmuojamose meilės scenose

LRT.lt2021.01.25 16:04

Britų aktorė Keira Knightley pareiškė nebeketinanti apsinuoginti prieš kamerą, jei už jos stovės filmo režisierius vyras, rašo BBC.

„Nesakau, kad visiškai atsisakysiu [vaidinti apsinuoginusi], bet tikrai to nebedarysiu prieš vyrus. Iš dalies tai – tuštybė, o iš dalies – tas vyriškas žvilgsnis“, – sakė 35-erių aktorė interviu tinklalaidei „Chanel Connects“.

Tai, kaip su aktoriais elgiamasi, filmuojant meilės scenas, pastaruoju metu atsidūrė dėmesio centre, ypač prasidėjus „MeToo“ judėjimui.

Daugelis kino studijų šiais laikais samdo intymumo koordinatorius, kurių užduotis – prižiūrėti sekso scenas ir pasirūpinti, kad filmavimo metu aktoriai jaustųsi patogiai ir su jais būtų pagarbiai elgiamasi.

K. Knightley jau yra sakiusi, kad sąlygą dėl „nesifilmavimo apsinuoginus“ į sutartis su filmų kūrėjais ji įtraukė 2015 m., po to, kai tapo mama.

Aktorė Keira Knightley geriausiai žinoma dėl vaidmenų populiarių filmų trilogijoje „Karibų piratai“, ji yra pelniusi „Oskarų“, „Auksinių gaublių“ nominacijas.