Naujienų srautas

Veidai2016.04.07 10:13

D. Montvydas sugrįžo į „Dainų dainelės“ sceną

LRT.lt 2016.04.07 10:13

Lietuvos televizijoje gimęs unikalus, daugiausiai dalyvių pritraukiantis muzikinis renginys „Dainų dainelė“ įgauna pagreitį – trečiadienio vakarą įvyko devintosios laidos filmavimas. Jo metu pasirodė ir Lietuvos atstovas „Eurovizijoje“ Donatas Montvydas, kuris čia ir pradėjo savo muzikinę karjerą.

Pirmąją pergalę muzikos padangėje D. Montvydas pasiekė būdamas šešerių metų, kai atlikęs dainą „Aš kiškelis mažas“ tapo konkurso „Dainų dainelė“ laureatu. Lietuvos atstovas „Eurovizijoje“ trečiadienio vakarą LRT TELEVIZIJOJE atliko savo dainą „I've been waiting for this night“, su kuria pasirodys Švedijoje. 

D. Montvydas „Dainų dainelės“ filmave prisiminė, kaip pats jaudinosi ir sureikšmino pirmąjį savo pasirodymą šiame projekte.

LRT TELEVIZIJOJE iš viso bus nufilmuotos penkiolika konkurso laidų, o baigiamasis laureatų koncertas vyks gegužės 28 d. Nacionaliniame operos ir baleto teatre.

Dalyvius vertino kompetentinga komisija – Lietuvos muzikos ir teatro akademijos Dainavimo katedros profesorė Irena Milkevičiūtė, Vilniaus B. Dvariono muzikos mokyklos mokytoja ekspertė Virginija Katinienė, „Dainų dainelės“ programos koordinatorius Žilvinas Meškuotis,  dainų kūrėjas ir aranžuotojas Artūras Novikas. Komisijos sekretorė – Dalia Tumosaitė.

Komisijai vadovauja pirmininkas Lietuvos muzikos ir teatro akademijos Dainavimo katedros profesorius Virgilijus Noreika bei komisijos vicepirmininkas Nacionalinės M. K. Čiurlionio menų mokyklos direktorius Romualdas Kondrotas.

Dainų dainelės transliacijos – sekmadieniais 11 val. per LRT TELEVIZIJĄ.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi