Veidai

2021.01.23 13:41

Dar kartą nukelta naujojo Bondiados filmo „Mirtis palauks“ premjera

BNS2021.01.23 13:41

Jau ne kartą nukelta naujo filmo apie Džeimsą Bondą „Mirtis palauks“ (No Time To Die) premjera ketvirtadienį buvo dar kartą atidėta, o kino studija MGM patvirtino, jog žiūrovai neišvys filmo anksčiau nei spalio mėnesį.

Prieš tai 25-ojo filmo apie garsųjį britų šnipą premjeros data buvo nukelta jau kelis kartus.

Iš pradžių buvo numatyta, kad premjera Londone bus surengta 2020 metų kovą, tačiau dėl prasidėjusios COVID-19 pandemijos ji buvo nukelta į lapkritį, tuomet – į 2021 metų balandį.

Visgi pasaulyje nepavykus sustabdyti koronaviruso plitimui, o kino teatrams vis dar neatveriant durų dėl ribojamųjų priemonių, buvo nuspręsta premjerą nukelti į dar vėlesniam laikui.

Dabar planuojama, kad žiūrovai galės pamatyti 25-ą Bondiados dalį „Mirtis palauks“ ne 2021 metų balandžio 2 dieną, o 2021 metų spalio 8 dieną, sakoma naujienų agentūrai AFP atsiųstame MGM pranešime.

Manoma, kad Cary Joji Fukunagos režisuotas filmas bus paskutinis, kuriame žaviojo šnipo vaidmenį atliko Danielis Craigas, kuris iki šiol pasirodė jau keturiuose šios serijos filmuose.

Pagal naujosios dalies siužetą, į atsistatydinusį Džeimsą Bondą pagalbos kreipiasi jo senas draugas ir CŽV agentas Feliksas Leiteris.

Šnipo priešininko Safino vaidmenį atlieka Rami Malekas, taip pat sukūręs pagrindinį vaidmenį juostoje „Bohemijos rapsodija“ (Bohemian Rapsody). Filme taip pat pasirodys Lashana Lynch, Lea Seydoux, Ana de Armas ir Benas Whishaw.

„Mirtis palauks“ yra tik vienas iš dešimčių svarbių Holivudo filmų, kurių premjeros pakibo ore, studijoms svarstant, ar atidėti filmų išleidimą neribotam laikui, ar išleisti juos internetinės televizijos platformose ir taip netekti pajamų iš bilietų pardavimų.

Teigiama, kad filmo kūrimas atsiėjo 250 mln. JAV dolerių, tad jo sėkmė yra labai svarbi studijai MGM.

Užsienyje filmą platins studija „Universal Pictures“.