Veidai

2021.01.22 11:34

Gandais apie braškančią santuoką apipinta sukaktis: Melania ir Donaldas Trumpai mini vestuvių metines

LRT.lt2021.01.22 11:34

Daugiau nei prieš 20 metų susitikę Melania ir buvęs JAV prezidentas Donaldas Trumpas sausio 22-ąją mini 16-ąsias vestuvių metines. Beveik savo asmeninės sukakties išvakarėse pora paliko Baltuosius rūmus, o smalsuoliai sujudo – jau kurį laiką netyla gandai, kad Joe Bidenui perėmus prezidento postą, Trumpai pasuks skirtingais keliais.

Buvusi pirmoji JAV pora susipažino 1998-aisiais vieno bendro draugo surengtame vakarėlyje, kai iš Slovėnijos kilusi manekenė Melania Knauss (Knavs) patraukė milijardieriaus nekilnojamojo turto magnato D. Trumpo dėmesį.

Kaip rašoma BBC, D. Trumpas paprašė merginos telefono numerio, o ši jam atsakė: „Duokite man savąjį, aš jums paskambinsiu“. Tiesa, tuo metu D. Trumpas dar buvo oficialiai vedęs antrąją žmoną Marlą Maples, su kuria jau porą metų nebegyveno kartu. (Pora oficialiai išsiskyrė 1999-aisiais.)

„Susižavėjome vienas kitu jau per pirmąjį susitikimą, mane traukė Donaldo protas, charizma. Mūsų santykiai visuomet buvo puikūs, nes kiekvienas esame asmenybė ir nesistengiame vienas kito pakeisti“, – apie savo santuoką MSNBC kanalui yra pasakojusi M. Trump.

2000-ųjų sausį Melania ir Donaldas buvo trumpam išsiskyrę. Tada milijardierius „New York Times“ sakė: „Melania yra nuostabi, puiki moteris, todėl tikrai jos pasiilgsiu.“ Tačiau išsiskyrimas ilgai netruko, jiedu susitaikė, o 2004-aisiais D. Trumpas pasipiršo.

Pasak „New York Times“, manekenės pirštą papuošė pusantro milijono JAV dolerių vertės žiedas. Melania tąkart leidiniui pasakojo, jog sužadėtuvės buvo maloni staigmena bei patikino, jog kartu su Donaldu yra labai laimingi.

Savo santykius pora įteisino 2005-ųjų sausio 22-ąją Palm Biče, Floridoje. Kaip skelbė „The Kansas City Star“, nuotaka pasipuošė 100 tūkst. JAV dolerių vertės suknele, kurią sukūrė Johnas Galliano, dirbęs mados namuose „Dior“.

Skelbiama, kad šventėje dalyvavo apie 500 svečių, tarp jų – namažai verslo ir pramogų pasaulio garsenybių, taip pat ir Hillary ir Billas Clintonai.

Kitais metais porai gimė sūnus Barronas, vienintelė Melanios ir penktoji D. Trumpo atžala.

2017-ųjų sausio 20-ąją D. Trumpas buvo inauguruotas ir tapo 45-uoju JAV prezidentu, o M. Trump – pirmąja JAV dama. Beje, Melania – vienintelė Baltųjų rūmų ledi, kurios erotinės nuotraukos kažkada puošė žurnalų viršelius.

Nors Melania ne kartą viešai pabrėžė, kad jos ir vyro santykiai yra puikūs, žiniasklaidos atstovams ne kartą pavyko užfiksuoti, kaip ji patraukia ar atstumia sutuoktinio ranką, taip pakurstydama abejones, ar tikrai poros santykiai yra puikūs.

Dar daugiau spėlionių sukėlė praėjusių metų lapkritį britų leidinyje „The Mail on Sunday“ pasirodęs pranešimas, kad M. Trump po vyrui nesėkmingų rinkimų norės išsiskirti. Pasak Omarosos Manigault, buvusios D. Trumpo padėjėjos ir Baltųjų rūmų viešųjų ryšių departamento vadovės, Trumpų santuoka yra beveik iširusi.

„Melania skaičiuoja kiekvieną minutę iki to momento, kuomet D. Trumpas paliks Ovalųjį kabinetą ir jie gali išsiskirti“, – sakė O. Manigault.

Savo ruožtu buvusi JAV pirmosios ponios vyresnioji patarėja Stephanie Volkoff teigė, kad įtempti santykiai tarp sutuoktinių stebimi jau kelerius metus. S. Volkoff žodžiais, Donaldas ir Melania Trumpai dar prieš persikeldami į Baltuosius rūmus, po ankstesnių JAV prezidento rinkimų sudarė vedybų sutartį, kurioje buvo išdėstytos turto padalijimo skyrybų atveju sąlygos.

Prieš porą dienų Donaldas ir Melania Trumpai paliko Baltuosius rūmus. Kaip prieš mėnesį buvo rašoma CNN, Melania jau nuo gruodžio ruošėsi persikraustymui, siuntė asmeninius daiktus į namus Niujorke bei Palm Biče. Leidiniui šaltinis sakė, kad M. Trump „tiesiog nori grįžti namo“.

Socialinių tinklų vartotojai taip pat svarstė, kad atsisveikinusi su Baltaisiais rūmais Melania liovėsi pozuoti ir vaidinti tobulą žmoną. Joe Bideno inauguracijos dieną ne vienam socialinio tinklo vartotojui užkliuvo moters elgesys oro uoste, kai nusileidus lėktuvui D. Trumpas stabtelėjo papozuoti fotografams, o Melania nužingsniavo toliau.

Melanios ir Donaldo Trumpų gyvenimo akimirkos – nuotraukų galerijoje.