Veidai

2021.01.21 17:14

Kamalos Harris inauguracijos įvaizdis pasirodė matytas: „Simpsonų“ kūrėjai vėl atspėjo?

LRT.lt2021.01.21 17:14

Kultinio serialo „Simpsonai“ gerbėjai pastebi, kad JAV viceprezidentės Kamalos Harris inauguracijai pasirinktą derinį (ar bent jau labai panašų) jie matė 2000 m. pasirodžiusioje serialo serijoje, rašo independent.co.uk.

11-ojo sezono serijoje „Bart to the Future“ pasakojama, kaip Simpsonų dukra Lisa tapo JAV prezidente. Jos vilkėtas derinys serialo gerbėjams pasirodė itin panašus į tą, kurį sausio 20-ąją vykusioje inauguracijoje vilkėjo JAV viceprezidentė.

Elegantiškas paltas ir perlų vėrinys, kuriuo pasipuošė K. Harris, kaip rašoma independent.co.uk, spalva ir modeliu priminė derinį, kurį „Simpsonuose“ vilkėjo Lisa.

Dar vienas sutapimas – Lisa prezidento poste keičia Donaldą Trumpą, kuris seriale naujajai šalies vadovei paliko „nemažą biudžeto deficitą“. Baigęs savo kadenciją, sausio 20-ąją D. Trumpas paliko Baltuosius rūmus.

Jau kurį laiką kalbama, kad „Simpsonai“ neretai nuspėja ateities įvykius – apie D. Trumpo tapimą prezidentu seriale buvo pajuokauta likus beveik dviem dešimtmečiams iki tol, kai jis buvo išrinktas.

Vienas serialo gerbėjų savo socialiniame tinkle rašė, kad viskas, kas ateityje nutiks, jau buvo parodyta seriale.

„Dalykai, kurie buvo parodyti šioje serijoje, šiurpina“, – rašė kitas.