Veidai

2016.04.06 17:18

Švedų komanda ir D. Montvydas ėmėsi eurovizinio atviruko

Antradienį Lietuvos atstovas „Eurovizijoje“ Donatas Montvydas bei švedų operatorių komanda ėmėsi eurovizinio atviruko, kuriuo atlikėjas bus pristatytas prieš pat jo pasirodymą didžiojoje scenoje, filmavimo. Kūrybinė grupė lankėsi turistų lankomiausiose ir kitose vietose.   

Darbas prieš kameras prasidėjo krepšinio arenoje, mat Lietuva – krepšinio šalis, o Lietuvos atstovas – aistringas žaidėjas.

Prie atlikėjo krepšinio aikštelėje prisidėjo ir „Lietuvos ryto“ krepšininkai: Mindaugas Lukauskis, Kšištofas Lavrinovičius, Antanas Kavaliauskas, Deividas Gailius ir Artūras Gudaitis. 

„Pirmasis filmavimo etapas – krepšinio žaidimas su profesionalais trys prieš tris. Tai – tarsi vaikystės svajonės išsipildymas. Tarsi paleidau dabar iš širdies kažką, ką tiek metų nešiojau. Esame čia jau nuo 8 val. ryto, labai smagu, kad prisijungė ir „Lietuvos ryto“ krepšininkai, jie linki man viso ko geriausio“, – džiaugėsi dainininkas. 

Žinomas dainininkas krepšinį žaidžia jau daugiau nei dešimt metų, yra baigęs krepšinio mokyklą, tačiau tai liko tik pomėgiu. 

„Jeigu talentingas žmogus, tai visur talentingas“, – šypsojosi K. Lavrinovičius. 

Donatas Montvydas mėgina atakuoti

Donatas Montvydas išbandė jėgas žaisdamas su „Lietuvos ryto“ krepšininkais. Daugiau apie tai: http://goo.gl/YlSxox

Posted by lrytas.lt sportas on 2016 m. balandžio 5 d.


Eurovizinis atvirukas – tai trumpas šalies, jos gamtos, kultūros bei paties atlikėjo ir jo pomėgių pristatymas. „Pirmoji filmavimo vieta susijusi su viena iš Lietuvos religijų – krepšiniu. Tai buvo mano idėja.  „Westlife“ atlikėjas savo atviruke bus futbolo stadione, nes ten šis žaidimas be galo populiarus. Tik jis laiko kamuolį, o aš – žaidžiu“, – šypsojosi D. Montvydas. 

Kiek vėliau kūrybinė komanda vyko filmuoti į įsimintiniausias vietas Vilniuje ir šalia jo. Komanda lankėsi Trakuose, filmavo Bernardinų bažnyčią, vaizdo medžiaga bus kuriama ir prie Gedimino pilies. 

Eurovizinius atvirukus Europoje filmuoja net 5 švedų komandos. Į Lietuvą atvykę operatoriai prieš tai viešėjo Ukrainoje.

LRT.lt primena, kad Lietuvos atstovas „Eurovizijoje“ pasirodys pirmoje antrojo pusfinalio dalyje gegužės 12 d. 

Antrajame „Eurovizijos“ pusfinyje taip pat dainuos šių šalių atstovai: Latvija, Baltarusija, Airija, Šveicarija, Makedonija, Australija, Lenkija, Izraelis, Serbija, Albanija, Bulgarija, Danija, Gruzija, Rumunija, Slovėnija, Norvegija, Ukraina ir Belgija.

„Eurovizijos“ finalas vyks gegužės 14 d., iš viso jame dalyvaus 26 šalys.